O víkendu zdarma k vyzkoušení česká Xbox One exkluzivita Vigor

Nechce se vám teď platit za vstupenku do Xbox One exkluzivity Vigor od českého studia Bohemia Interactive když bude do konce letošního roku zdarma vydaná v takzvaném free-to-play? Tak to si na víkend nic neplánujte. Stačit vám bude aktivní předplatné Xbox Live Gold a můžete se pustit do průzkumu této shoot ‚n‘ loot akce, kde stavíte úkryt, abyste přežili v post-válečném Norsku.

„Jedná se o jedinečnou příležitost prozkoumat krajiny post-válečného Norska, pátrat po lootu spolu s ostatními Outlandery v pulzujících zápasech a budovat svůj přístřešek na prahu rozpadlé civilizace,“ láká společnost Bohemia Interactive na dny od 21. do 24. března 2019, kdy bude Vigor na Xbox Store zdarma ke stažení.

[reklama]

Bezplatný víkend přichází krátce po vydání aktualizace 0.8 Signal, která přinesla nový obsah a herní události, hráčskou lobby, gesta a zlepšení celkové gameplay. Předchozí update 0.7 a 0.6 přinesly duos mód, nové zbraně, zlepšený gunplay, změny počasí, herní události, nové zvuky, optimalizace a další…

Vigor se momentálně nachází ve fázi Game Preview (forma early access) a hru vyzkoušelo přes 420 tisíc hráčů. Když budete mít zájem, Vigor na Xbox Store koupíte za 399 Kč.

[reklama]


Zdroje: vigor.com

, , , , ,

[reklama]
[reklama]

Komentáře