Obrázky přibližují staronové dobrodružství mrtvého kostlivce ve hře MediEvil

Ohánění mečem, nebezpečné hádanky a vztahující prostředí znovu ožívají v kompletním remaku originální akční adventury MediEvil. Na PlayStationu 4 se ujmete role Sira Daniela Fortesquea, pošetilého a dlouho mrtvého rytíře, kterého 100 let po jeho trapném odchodu z tohoto světa omylem oživil zlý čaroděj Zarok. Nemrtvý hrdina se zubatým úsměvem dostává druhou šanci – dokáže tentokrát přemoci Zaroka a vrátit Siru Danovi čest, kterou za života ztratil?

„Království Gallowmere zažijete v celé jeho kráse v úchvatné grafice. Pro PS4 jsme připravili plno vylepšených vizuálních detailů, abyste mohli čelit útoku chrličů plivajících balvany, vlkodlakům a zombies a při tom využít vylepšený kamerový systém a širokou škálu zbraní, včetně kouzelných mečů a gigantických kladiv,“ vypráví kreativní ředitel studia Other Ocean Emeryville, které má remake hry MediEvil na starost.

[reklama]

MediEvil na PlayStation 4 vyjde 25. října 2019. Kromě standardního vydání bude k dispozici luxusnější Deluxe edice s doplňky jako je soundtrack, art book, komiks, dynamické téma pro PS4 a brnění, které se bude při boji s armádou nemrtvých démonů hodit. Deluxe edice se v předobjednávce prodává za 999 Kč, standardní edice za 779 Kč.

Chcete o MediEvil vědět více? Podívejte se na pár dnů starý příběhový trailer.


Zdroj: tisková zpráva

, , , , ,

MediEvil

Ohánění mečem, nebezpečné hádanky a nádherná prostředí znovu ožívají v tomto kompletním remaku originální akční adventury pro systém PlayStation. Ujmi se role Sira Daniela Fortesquea, pošetilého a dlouho mrtvého rytíře, kterého 100 let po jeho trapném odchodu z tohoto světa omylem oživil zlý čaroděj Zarok.

Datum vydání: 25.10.2019 Platforma: PS4 Lokalizace: Český dabing

Více informací o hře MediEvil
[reklama]
[reklama]

Komentáře