Odklad a beta strategie Anno 1800

Budovatelská a real-time strategie Anno 1800 má změnu termínu vydání. Z 26. února 2019 se posouvá na 16. dubna 2019. Ubisoft vysvětlil, že rozhodnutí bylo učiněno z důvodu možnosti vylepšit hru. Vývojáři se chtěli práci věnovat o pár týdnů déle, aby vyladili různé herní mechanismy.

Někteří na Anno 1800 nebudou čekat tak dlouho. Od 31. ledna do 4. února se uskuteční test beta verze. Do ní mají obdržet pozvánku hráči registrovaní na oficiálních stránkách. V betě by mělo být dostatečné množství obsahu.

[reklama]

„Nyní již legendární série Anno se vrací, a to nejen na naše počítače, ale též i v čase do dob historických. A jakou lepší dobu objevování a zároveň lidského rozvoje si lze představit než začátek 19. století v Jižní Americe? Období, ve kterém průmyslová revoluce přestala šlapat do pedálů a nechala páru makat za sebe a místo, daleko od staré Evropy, které je nesmírně exotické a krásné, ale zároveň známé sic bylo stále v područí evropských impérií. Postavte se do čela výpravy kolonizující pobřeží Jižní Ameriky, založte nádherná obchodní střediska, postavte metropole a ty nejmajestátnější lodě, které kdy vypluly na širý oceán. Poraďte si se všemi výzvami číhajícími hned za obzorem a vykujte svým úsilím silnou základnu, firmu a příběh jaký svět Anno ještě nezažil.“

, , , ,

[reklama]
[reklama]

Komentáře