Odklad konzolových verzí Overkill’s The Walking Dead

Pokud jste si zahráli kooperativní akci ze světa The Walking Dead na počítači, tak víte, že není moc o co stát. Situace se naštěstí postupně zlepšuje a vývojáři se snaží napravit své zaváhání. Přesto nikoho moc nepřekvapí odklad PlayStation 4 a Xbox One verzí. Ty měly dorazit během února.

Ve velmi krátké tiskové zprávě oznámila společnost Starbreeze odklad, kde chybí nové datum vydání. Posun termínu je z důvodu snahy zlepšit běh hry na konzolích. Vypadá to, že programátoři mají před sebou ještě spoustu práce a vedení nedokáže odhadnout, kdy budou PS4 a Xbox One verze připraveny.

[reklama]

Střílečka Overkill’s The Walking Dead byla oznámena v roce 2014 s datem vydání v roce 2016. Ten byl o rok posunut a poté znovu. Nakonec jsme se dočkali v listopadu 2018, ovšem pouze PC verze prodávané přes Steam. Posuny v termínech ale moc nepomohly. Ani při dvouročním odkladu se vývojáři nevyhnuli chybám, bugům a všelijakým problémům. Prodeje nebyly nikterak slavné a o několik týdnů později šla do prodeje Starter edice. Teď se prodává za 24,99 euro.

Overkill’s The Walking je kooperativní first-person střílečka pro čtyři hráče. Společně s trojicí přátel se bráníte nakaženým v post-apokalyptickém Washingtonu D.C.

[reklama]

, , , , , ,

[reklama]
[reklama]

Komentáře