Ohnivé peklo na největší mapě v historii série Battlefield. To je Firestorm, nový Battle Royale mód

Už dlouhou, ale opravdu dlouhou dobu je známo, že Battlefield V dostane Battle Royale mód. Ten se jmenuje Firestorm a bude vydán 25. března v bezplatné aktualizaci pro PlayStation 4, Xbox One a PC verze hry. Ve Firestormu se utká 64 hráčů, kteří mohou využívat vozidla na zemi, na moři i ve vzduchu. Bitvám má dodávat atmosféru zničitelné prostředí a oheň, jenž bude postupně zmenšovat dosud největší mapu v historii série Battlefield. Mapa zasazena do Norska byla speciálně vytvořena pro Battle Royale a je desetkrát větší než Hamada.

Jak je u Battle Royale dobrým zvykem, na začátku kola nebudete mít vůbec nic. Musíte prozkoumat mapu, v opuštěných budovách hledat vybavení a zbraně a doufat, že do té doby nenarazíte na jiného hráče, který by vás zastřelil. Důležitá je spolupráce s hráči ve vašem týmu, spolubojovník vás může oživit, krýt vám záda a mnoho dalšího.

[reklama]

Electronic Arts se snaží na Firestorm nalákat a zveřejnilo gameplay trailer, který Battle Royale v Battlefieldu V představuje. V bitvě můžete klidně využít červený, starý traktor.

[reklama]

Nabízí se otázka, bude někdy Firestorm zdarma, aby si ho hráči zahráli bez nutnosti vlastnit Battlefield V? Na otázku odpovídal John Stanley, senior designér ve studiu Criterion Games: „V tuto chvíli je důležité, aby Firestorm vyšel jako součást Battlefieldu 5,“ řekl, ale zároveň nevyloučil, že by se to jednoho dne nemohlo změnit. Přece jen, Battlefield V prodal 7,5 milionu kusů, zatímco Apex Legends má přes 50 milionů hráčů a Fortnite od Epic Games má rekord 10 milionů souběžných hráčů. Oba tituly jsou ale free-to-play.

Rychlé shrnutí módu Firestorm:

  • Veďte válku v ohnivém prstenci, který bojiště pomalu zmenšuje – nenechte se chytit do pasti
  • Bojujte o právo zůstat z 64 hráčů po 16 družstvech posledním pěchotním družstvem naživu
  • Herní systémy měnící přídavek vozidel Battlefieldu vám umožňuje vyhladit nic netušící družstva tankem nebo dojet za záchranou transportními vozidly
  • Spolupracujte jako družstvo a zabezpečte cíle poskytující lepší a vzácné vybavení
  • Střetněte se na největší mapě Battlefieldu , která dosud kdy vznikla
  • Přetvořte mapu destrukcí
  • Buďte svědky toho, jak Battle Royale díky ohromující grafice a zvuku Battlefieldu doslova ožívá
  • Zápasy se pojí s vaší rotou a systémem postupu v Battlefieldu V

Zdroje: tisková zpráva

, , , , , ,

Battlefield V

Battlefield V vás v rámci návratu série ke svým kořenům zavede v dosud nevídaném zpracování druhé světové války do největšího válečného konfliktu v dějinách. Veďte své družstvo k vítězství a ve hře více hráčů zažijte zcela nové situace, jako například režim Grand Operations na několika mapách. Bojujte na celém světě v kampani pro jednoho hráče.

Datum vydání: 20.11.2018 Platforma: PC | PS4 | Xbox One Lokalizace: Bez lokalizace

Více informací o hře Battlefield V
[reklama]
[reklama]

Komentáře