Omluva a skin pro VIP hráče dema Anthem

Společnost BioWare spustila minulý pátek VIP demo svojí dlouho očekávané hry Anthem. Bohužel pro všechny, celé spuštění neprobíhalo tak, jak si vydavatel myslel. Spousta hráčů se nebyla schopna ani připojit na herní servery, trápili je extrémně dlouhé nahrávací časy anebo celé zamrznutí hry. Na odstranění závad studio usilovně pracucovalo, nicméně nekonečné nahrávací obrazovky, přes celý víkend přetrvávaly.

„Pro zajištění stability jsme zajistili funkčnost serverů i pro stále narůstající počet hráčů. Důležité je, že všechny části hry fungují tak jak bylo zamýšleno,“ řekl Chad Robertson vedoucí oddělení Live Service ve firmě BioWare. Robertson dodal, že pracují na všech opravách a že děkují hráčům za jejich podporu.

[reklama]

„Děkujeme všem za trpělivost a omlouváme se těm, kdo se nemohl připojit do hry.“

Jako odměnu dostanou hráči VIP dema vinyl (skin na oblek) zdarma. Také všichni účastnící dostanou modrý vinyl, jak bylo dříve slíbeno.

[reklama]

Pro ty, co si chtějí vyzkoušet všechny čtyři bojové obleky Javelin máme dobrou zprávu. Tyto obleky budou k dispozici ve druhém demu, které bude spuštěno pro všechny 1. února 2019 a potrvá opět přes víkend. Ovšem ke všem oblekům se dostanou pouze hráči, co hráli VIP demo.

Na plnou hru Anthem se můžeme těšit už 22. února na PS4, Xbox One a PC.

, , ,

Anthem

Anthem je multiplayerová online akce zasazena do otevřeného světa, který budeš sdílet s až dalšími třemi hráči. Staneš se Freelancerem, skupinou, která opustila svou civilizaci a vydala se zkoumat okolní světy. K dispozici máš přizpůsobitelný exosuit nazvaný Javelin, jenž ti dodá nadlidské schopnosti.

Datum vydání: 21.02.2019 Platforma: PC | PS4 | Xbox One Lokalizace: Bez lokalizace

Více informací o hře Anthem
[reklama]
[reklama]

Komentáře