Operátoři a přepracované mapy hlavním obsahem Rainbow Six Siege. Battle Royale ale nečekejte!

Populární kooperativní akce Rainbow Six Siege se dočká většího rozšíření. Jmenuje se Operation Burnt Horizon a přinese novou mapu Outback, která nám byla nastíněna už minulý týden v teaseru. Zavede nás do horké rudé pouště. Co nás ale hlavně zajímá z nového rozšíření, jsou dva noví australští agenti Gridlock a Mozzie.

Gridlock umí používat pasti, které vás zpomalí a udělí vám poškození, mohlo by se zdát, že tato agenta je obránce, ale opak je pravdou a je to útočník. Pastí se můžete zbavit tak, že je zničíte střelbou, granátem anebo úderem pažby. Tyto potvůrky s ostrými hroty můžete házet na dálku za rohy nebo jiné překážky, kde tušíte obránce. Druhým agentem je Mozzie, tento operátor se pyšní schopností krást cizí drony, což je velmi užitečná vlastnost, pokud s ukradeným dronem opustíte budovu, tak o něj přijdete vy i jeho původní majitel. Tento specialista se řadí k řadám obránců.

[reklama]

V poslední době se hodně diskutuje o battle royale, spousta nových her tento režim podporuje anebo dodatečně přidává ke stávajícímu obsahu. Pravděpodobně si hodně z vás dovede představit Rainbow Six Siege jako battle royale hru. Xavier Marquis, kreativní ředitel pro Rainbow SIx Siege, tuto možnost hned odmítl.

[reklama]

„Ne, opravdu mě battle royale nezajímá. Tento režim je chytlavý, ale není to Siege (dobývání). Siege vychází z reality, vždy je tam vytrénovaná skupina, která má zneškodnit hrozbu. To je Siege. Nemyslím si, že battle royale by bylo přínosem pro tuto hru. Ale určitě vyzkoušíme jiné věci,“ řekl pro server DualShockers.

Ubisoft má se svojí skvělou hrou velké plány. Následující čtvrtý rok bude také bohatý, co se týče obsahu. Budeme se moct těšit například na nové agenty z Ameriky, Dánska, Mexika, Peru, Keni a Indie, avšak na žádnou novou mapu. Kromě té z nového rozšíření. Ale! Staré mapy budou předělány. Spolu s novým rokem Ubisoft vytvořil nové pracovní skupiny specializující se na jednotlivé prvky hry. Jeden tým bude pracovat na vyváženosti a agentech, další na událostech, jiný zase na chování hráčů či na údržbě a aktualizacích. Novinkou by měla být podpora nových hráčů, kteří jsou pod levelem 50. Aby se rychleji začlenili do hry a mohli si bitvy užívat.

Jak je u hry dobrým zvykem, obsah bude zdarma. Akorát nové operátory bude nutné odemknout za herní měnu, případně si koupit Year 4 Pass.

Rainbow Six Siege vyšlo na PC, PlayStation 4 a Xbox One.

, , , , , ,

[reklama]
[reklama]

Komentáře