Oznámen bezplatný beta test připravovaného dodatku Iceborne do RPG Monster Hunter: World

Již tento týden budou mít hráči možnost si zdarma vyzkoušet připravovaný dodatek Iceborne do akčního RPG Monster Hunter: World, a to v rámci bezplatného beta testu, který bude probíhat na konzoli PlayStation 4 bez nutnosti vlastnictví původní hry.

Beta test bude nejprve k dispozici exkluzivně pro majitele předplatného PlayStation Plus, a to od pátku 21. 6. 2019, 12:00 hod do pondělí, 24. 6. 2019, 12:00 hod. Následně proběhne další beta test pro všechny uživatele konzole PlayStation 4, a to od pátku 28. 6. 2019, 12:00 hod do pondělí 1. 7. 2019, 12:00 hod. Pro další platformy bohužel nebyla beta oznámena.

[reklama]

V rámci beta testu budou mít hráči na výběr ze 3 úkolů, z nichž každý nabídne jinou míru obtížnosti a uspokojí tak jak nováčky, tak veterány herní série Monster Hunter. Hráči budou mít možnost v rámci těchto úkolů vyzkoušet všech 14 typů zbraní s novými prvky. V případě, že hráči úspěšně dokončí všechny úkoly na první pokus, získají jako bonus 3 balíčky obsahující užitečné herní předměty, které budou zpřístupněny po zakoupení plné hry Monster Hunter World: Iceborne Master Edition po jejím vydání.

V masivním dodatku Iceborne hráči opět spojí své síly s Research Commission a vydají se na průzkum dosud neobjeveného kusu země – Hoarfrost Reach. Jde o zcela nový svět s ještě mocnějšími monstry a novými náročnými úkoly. Vydáte se na průzkum nového, ledem pokrytého regionu známého jako Hoarfrost Reach, který čeká na své objevení. Setkáte se s novými monstry a objevíte endemický život tohoto regionu. Při tom všem budete neustále bojovat s obávanými a nebezpečnými tvory.

Monster Hunter World: Iceborne bude v prodeji od 6. září letošního roku pro PlayStation 4 a Xbox One. Pokud nevlastníte původní hru, bude ve stejný den k dostání Master Edition. Na konci roku 2019 očekáváme DLC i pro PC.


Zdroj: tisková zpráva

, , , ,

[reklama]
[reklama]

Komentáře