Pavoučí muž opustil New York. V novém filmu se zločinci bojuje na dovolené v Evropě

Pokud vám sedl Spider-Man: Homecoming z roku 2017, kde si hlavní roli zahrál mladý Tom Holland, tak připravovaný Spider-Man: Far From Home (Spider-Man: Daleko od domova) jde v jeho stopách a opět to bude spíše komediální akce, kde je pavoučí muž stále nezkušený, ale přesto se snaží bojovat s nebezpečnými zločinci. Tentokrát daleko od domova, Peter Parker se svými spolužáky vyrazil na dovolenou v Evropě.

Natáčení filmu, který bude mít premiéru v červenci letošního roku, probíhalo mj. v České republice – 17. a 18. září 2018 v Praze a 17. až 27. září 2018 v Liberci. Níže se podívejte na dnešní trailer, který vám nabízíme v originálním anglickém znění i s českým dabingem.

[reklama]

Pokud si chcete za Spider-Mana zahrát, doporučujeme PlayStation 4 exkluzivitu Marvel’s Spider-Man. Vyšla v roce 2018 na PS4 s českými titulky.

[reklama]

, ,

Marvel’s Spider-Man

Marvel's Spider-Man je akční adventura od Insomniac Games a Sony. Tohohle Spider-Mana ještě neznáš, ani z filmu. Tohle je zkušený Peter Parker, který si již dokáže mistrovsky poradit se zločinem v New York City. Zatímco se usilovně snaží o vyvážení svého chaotického osobního i pracovního života, čeká ho boj o osud devíti milionů Newyorčanů.

Datum vydání: 07.09.2018 Platforma: PS4 Lokalizace: České titulky

Více informací o hře Marvel’s Spider-Man
[reklama]
[reklama]

Komentáře