PC verze Metra Exodus minimálně rok exkluzivně na Epic Storu

Rádi máte hry v jednom klientu a je tím klient právě Steam? Tak potom máte poslední možnost předobjednat Metro Exodus právě na Steamu. V obchodě od Valve brzy nebude post-apokalyptická akce od studia 4A Games dostupná. Společnosti 4A Games a Deep Silver totiž uzavřely smlouvu s firmou Epic Games Store a minimálně rok bude digitální PC verze nového Metra dostupná pouze tam.

„Vývojáři a vydavatel nás ujistili, že veškeré předchozí prodeje hry na Steamu budou naplněny a majitelé Steamu budou mít přístup ke hře i k budoucím aktualizacím nebo DLC prostřednictvím Steamu. Myslíme si, že rozhodnutí o odebrání hry je nespravedlivé pro zákazníky Steamu. O rozhodnutí jsme byli informováni teprve nedávno,“ píše Valve ve vyjádření k této situaci. Epic měl za exkluzivitu zaplatit nespecifikovanou částku, bude využita pro budoucí projekty 4A Games.

[reklama]

Metro Exodus se stalo druhou velkou hrou, která nebude dostupná na Steamu. První je The Division 2 od Ubisoftu.

V současné době není známo, co se stane s fyzickým vydáním PC verze. U těchto her jsou většinou aktivační kódy na Steam.

[reklama]

Metro Exodus vychází 15. února 2019. Krom PC i na konzole PlayStation 4 a Xbox One, kde budou také české titulky.

, , ,

Metro Exodus

Artyoma čeká další dobrodružství. Musí utéct z metra a vést stoupence na cestě přes post-apokalyptické Rusko. Metro Exodus je příběhová akce z pohledu první osoby. Prozkoumáte ruskou divočinu napříč obrovskými, nelineárními úrovněmi při sledování příběhu, který vás provede celým rokem přes jaro, léto a podzim až do hlubin jaderné zimy. Příběh je inspirován románem Metro od Dmitrije Glukhovského.

Datum vydání: 15.02.2019 Platforma: PC | PS4 | Xbox One Lokalizace: České titulky

Více informací o hře Metro Exodus
[reklama]
[reklama]

Komentáře