PC verze Mortal Kombatu 11 bude lepší než u předchozího dílu

Mortal Kombat X na počítače nedorazil v ideální podobě, hráči si stěžovali na problémy s výkonem, časté padání, propady FPS a na všelijaké bugy. Situaci vylepšila až XL edice, za kterou bylo zodpovědné polské studio QLOC. Stejnému týmu byla svěřena i PC verze Mortal Kombatu 11.

Tvůrci Mortal Kombatu 11 prohlašují, že PC verze letošního dílu bude mnohem lepší než u předchozího. Studio QLOC je podle Paula Garcii obeznámeno s enginem od NetherRealm a dokáže s ním pracovat, optimalizovat ho a dělat další úkoly, aby byla PC verze ve formě hned v den vydání. To dokázali už u zmíněné XL verze i Injustice 2.

[reklama]

„Nemůžeme předvídat vše, může se něco stát, ale našim hlavním cílem je zajistit, aby hra byla stejná na všech platformách,“ dodal Garcia pro PC Gamer.

Mortal Kombat 11 vyjde 23. dubna 2019 na PC, PlayStation 4 a Xbox One, na Switch až v květnu. Jednou z hlavních novinek je systém pro rozsáhlou úpravu bojovníků, který umožní změnit nejen vzhled, ale i bojový styl. Mortal Kombat 11 bude hodně brutální, jak o něm vypovídají tyhle videa.

[reklama]

, , , , ,

Mortal Kombat 11

Krvavý a brutální Mortal Kombat je zpět. Díl s číslovkou 11 přinese možnost přizpůsobení postavy, který vám umožní vytvářet vlastní verze bojovníků v rámci jednotlivých hrdinů. Samozřejmostí je filmový příběh s pokračováním ságy.

Datum vydání: 23.04.2019 Platforma: PC | PS4 | Switch | Xbox One Lokalizace: Bez lokalizace

Více informací o hře Mortal Kombat 11
[reklama]
[reklama]

Komentáře