Pět her míří do Xbox Game Passu. Vévodí jim Alien: Isolation a Batman

Předplatné Xbox Game Pass na Xboxu One bude v dalších dnech rozšířeno o celkem pět her. Přitom nejde o žádné průměrné tituly, největší parádu jistě udělá survival horor Alien: Isolation s Amandou Ripleyovou z pohledu první osoby, přežívat budete na opuštěné vesmírné lodi a proti vám bude stát hodně nebezpečný nepřítel – samotný Vetřelec, kterého nelze zabít, pouze ho obejít. Musíte se skrývat v potemnělých chodbách a neustále sledovat detektor pohybu, což je opravdu atmosférické, vztahující a nejeden hráč měl při hraní strach.

Neméně menší parádu nadělá Batman: Return to Arkham od Rocksteady Studios a Virtuos. Tahle edice zahrnuje Batman: Arkham Asylum a Batman: Arkham City ve značně vylepšené podobě, včetně grafických úprav. Potom je tu druhá sezóna epizodického dobrodružství The Walking Dead, singleplayerová a multiplayerová plošinovka Disney Epic Mickey 2: The Power of Two pro děti i dospělé a metroidvania s názvem Headlander.

[reklama]

Níže uvádíme data, kdy budou hry do Xbox Game Passu přidány:

  • Batman: Return to Arkham – od 21. února
  • Headlander – od 21. února
  • Disney Epic Mickey 2: The Power of Two – od 21. února
  • The Walking Dead: Season 2 – od 28. února
  • Alien: Isolation – od 28. února
[reklama]

Xbox Game Pass pořídíte na Xbox Store, za první měsíc zaplatíte pouhých 25,90 Kč. Další měsíc potom 259 Kč. Doporučujeme sledovat české obchody, kde lze čas od času narazit na slevu a koupit roční členství za 1500 Kč a méně. Xbox Game Pass vám garantuje přístup ke spouště her z Xboxu One a Xboxu 360, včetně úplných novinek od Microsoftu, včetně nedávného Crackdown 3.

, , , , ,

[reklama]
[reklama]

Komentáře