Photo mód v post-apokalyptické akci Metro Exodus už v den vydání

V Red Dead Redemption 2 jsem při fotografování strávil spoustu hodin, abych zdokumentoval svůj příběh westernovou akcí a mohl se posléze kochat krásným divokým západem, který studio Rockstar Games vytvořilo. Pokud jste na tom stejně jako já, budete mít radost z dnešního oznámení.

Studio 4A Games slíbilo, že post-apokalyptická akce Metro Exodus zahrne Photo mód už v den vydání, abychom si mohli pořídit obrázky ze své výpravy ruskou pustinou.

[reklama]

Jon Bloch, výkonný producent ve firmě 4A Games, je z tohoto oznámení nadšen. Photo mód byl jednou z nejžádanějších funkcí u komunity Metra. U first-person stříleček je tahle možnost poměrně vzácná, ale my jsme byli odhodláni, aby v naší hře fungoval a příznivci Metra mohli zachytit svůj vlastní příběh z ruské pustiny.

Phoho mód bude u Metra Exodus fungovat na konzolích i počítači. Na PC navíc můžete využít i Nvidia Ansel, za předpokladu, že vlastníte grafickou kartu od společnosti Nvidia.

[reklama]

Metro Exodus vyjde 15. února 2019 na PC, PlayStation 4 a Xbox One. Je to o týden dříve, než bylo původně avizováno. Navíc s českými titulky. Další informace o novém Metru se dozvíme v následujících dnech. Zítra má dorazit trailer zaměřený na příběhové pozadí hry.

, , , ,

Metro Exodus

Artyoma čeká další dobrodružství. Musí utéct z metra a vést stoupence na cestě přes post-apokalyptické Rusko. Metro Exodus je příběhová akce z pohledu první osoby. Prozkoumáte ruskou divočinu napříč obrovskými, nelineárními úrovněmi při sledování příběhu, který vás provede celým rokem přes jaro, léto a podzim až do hlubin jaderné zimy. Příběh je inspirován románem Metro od Dmitrije Glukhovského.

Datum vydání: 15.02.2019 Platforma: PC | PS4 | Xbox One Lokalizace: České titulky

Více informací o hře Metro Exodus
[reklama]
[reklama]

Komentáře