PlayStation 4 exkluzivita Dreams vyjde na jaře v Early Access

Dreams od Media Molecule (autoři úspěšných LittleBigPlanet) je první hrou, která na konzoli PlayStation 4 vyjde v Early Access. Dočkáme se ji během letošního jara, přičemž plná verze dorazí do konce roku.

Předběžná verze bude stát necelých třicet dolarů, zhruba 700 Kč, a jak tušíte, v této podobě nebude hra obsahovat všechno. Chybět bude například příběh, který se později samozřejmě přidá. Hráči měli již možnost si vyzkoušet beta verzi hry, pokud jste byli jedním z nich, tak váš obsah z bety se přenese i do Early Access. Hráči budou mít k dispozici veškeré nástroje hry a budou moci sdílet a streamovat vše co vytvoří. Připraveno bude i pár výukových tutoriálů, zatímco postupně titul obdrží nové tutoriály, další úrovně i nové funkce.

[reklama]

Dreams si můžete tvořit doslova co vás napadne, od akčních her přes plošinovky, adventury anebo simulátory, prostě cokoliv, co chcete. Fantazii se meze nekladou a vaše sny se mohou stát herní skutečností.

, , , , ,

Dreams

Dreams je novinka od tvůrců LittleBigPlanet a Tearaway. Ve hře můžete vytvářet, hrát a sdílet své vlastní hry i zážitky. Vstoupíte do snů ostatních lidí a prozkoumáte je, pak vytvoříte své vlastní a podělíte se o ně s ostatními. To vše v souvislém otevřeném světě plného kreativity a neomezených možností.

Datum vydání: Nebylo stanoveno Platforma: PS VR | PS4 Lokalizace: Bez lokalizace

Více informací o hře Dreams
[reklama]
[reklama]

Komentáře