PlayStation 4 ukořistil hru s Predátorem. Půjde o asymetrickou multiplayerovou střílečku po vzoru Evolve

Ač je rok 2020 ještě daleko, společnost Sony si začíná pokládat pevné základy v tom co vydá ještě na PlayStation 4. Během akce State of Play Sony oznámila budoucí hru Predator: Hunting Grounds. Bude se jednat o asymetrickou multiplayerovou střílečku, ve které se tým lidí pokusí ulovit snad nejznámějšího vesmírného lovce vůbec – Predátora.

Predator: Hunting Grounds přinese tuhé boje mariňáků vyzbrojených brokovnicemi, kulomety i odstřelovacími puškami, kteří budou lovit obávaného Predátora. Toho ovládá další hráč. Na své si tedy přijdou hráči, co se rádi chopí role ostříleného mariňáka, ozbrojeného až po zuby, ale i ti co budou chtít nahlédnout pod pokličku vesmírného arzenálu Predátora. Společně se tak budeme moci vžít do role Arnoldova tuhého boje proti opravdu mocnému protivníkovi.

[reklama]

Jestli vám to celé zní povědomě, nepletete se. Podobný koncept už nám představila hra Evolve, jež ovšem moc nezazářila a rychle upadla do zapomnění. Doufejme, že Predator: Hunting Grounds to zvládneme lépe. Má k tomu minimálně dobře nakročeno. Studio IllFonic, které vytvořilo Friday the 13th: The Game, se může spolehnout na podporu Sony, která Predator: Hunting Grounds vydá exkluzivně na PlayStation 4.

„Jakmile jsme se rozhodli pro Predátora, bylo jasné, že musí jít o střílečku, která bude vypadat autenticky. Vášeň v týmu pro Predátora nám pomohla navázat spolupráci se společnostmi Sony a Fox. Nejen, že tyhle firmy věří v naši vizi, ale chápou, co přesně chceme vytvořit,“ uvedl při představení Charles Brungardt, generální ředitel studia IllFonic, a dodal: „Jsme příznivci asymetrických multiplayerových zážitků a stavíme na našich předchozích úspěších. Naším mottem je: Hratelnost je nadevše.“

[reklama]

Na PlayStation 4 vyšla celá řada skvělých singleplayerových her, mj. Uncharted 4, God of War, Detroit: Become Human, Days Gone… Za rok se dočkáme exkluzivní multiplayerové hry. Myslím si, že tenhle titul si nenechá ujít spousta lidí, včetně mé maličkosti.


Zdroj: tisková zpráva

, , ,

[reklama]
[reklama]

Komentáře