PlayStation exkluzivity Detroit: Become Human, Beyond: Two Souls a Heavy Rain vyjdou na PC

Francouzské studio Quantic Dream z velké části koupila čínská společnost NetEase Games a společně s ním získala práva i na hry Detroit: Become Human, Beyond: Two Souls a Heavy Rain, které vydala Sony exkluzivně na své konzole PlayStation. Teď ale přichází něco nečekaného. Epic Games Store se dohodl s Quantic Dream a jako jediný bude celý jeden rok nabízet PC verze her Detroit: Become Human, Beyond: Two Souls a Heavy Rain ve svém digitálním obchodě Epic Games Store. Až po 12 měsících se budou moci tituly prodávat i jinde.

Pro tuzemské hráče je důležité, že Detroit: Become Human a Beyond: Two Souls budou obsahovat české titulky, stejně jako na konzoli PlayStation 4. U Heavy Rain lokalizace uváděna není, nebyla ani u PS3 a PS4 verze.

[reklama]

„Jsme vděční společnosti Sony za 12 let neuvěřitelné a fantastické spolupráce, během které jsme vytvořili tyto hry. Díky novému partnerství s Epic Games můžete rozšířit naši nabídku a oslovit více fanoušků. Hráči si užijí naše tituly na PC,“ komentoval oznámení Guillaume de Fondaumiere, herní producent a spoluzakladatel Quantic Dream.

„Jsme nesmírně nadšeni, že můžeme přivítat takhle známé a zavedené videoherní studio jakým je Quantic Dream. Jejich hry jsou skutečnými průkopníky žánru interaktivních příběhů. Jsme poctěni, že si pro rozšíření na jiné platformy vybrali Epic Games Store,“ řekl Steve Allison, šéf Epic Games Store.

[reklama]

Systémové požadavky níže jsou určeny pro všechny tři hry, které vyjdou na PC v rámci Epic Games Store v průběhu letošního roku.

Minimální systémové požadavky

  • Operační systém: Windows 7 (64-bit)
  • Procesor: i5-2400, 3,4 GHz
  • Grafická karta: Nvidia GTX 660
  • Operační paměť: 4 GB RAM
  • Paměť grafické karty: 2 GB

Doporučené systémové požadavky

  • Operační systém: Windows 7 (64-bit)
  • Procesor: i7 2700K
  • Grafická karta: Nvidia GTX 1080
  • Operační paměť: 12 GB RAM
  • Paměť grafické karty: 8 GB

Detroit: Become Human vyšel 25. května 2018 na PS4, Beyond: Two Souls se původně datuje k 8. říjnu 2013 ve verzi pro PS3, ale o tři roky později vyšla na PS4. To Heavy Rain je z této trojice nejstarší – 18. února 2010 na PS3 a v roce 2016 na PS4. Všechny tři hry jsou interaktivní příběhové adventury s důrazem na thriller.

Detroit: Become Human je futuristický thriller, který přináší silnou příběhovou kampaň odehrávající se ve městě Detroit v roce 2038. Vaším úkolem je obtížná rozhodnutí, která ovlivní nejen osud hlavních hrdinů, ale také celého města. Vžijete se do kůže tří humanoidních androidů – Kary, Connora a Markuse – vytvořených k tomu, aby sloužili lidem. Někteří roboti se ovšem vzepřou svému programu a Detroit tak stojí na prahu povstání. Někteří z hrdinů možná v příběhu zemřou, ale rozvětvený příběh tím neskončí. Podobu i hlas postavám propůjčily herecké tváře, které možná znáte z filmů či seriálů.

Beyond: Two Souls je interaktivní psychologický thriller. Zažijete v něm život Jodie Holmes, mladé ženy, která má díky psychickému propojení s neviditelnou bytostí nadpřirozené schopnosti. Tento napínavý akčně dobrodružný herní titul Vás dozajisté upoutá napínavým příběhem a netradiční atmosférou.

Heavy Rain slibuje přinést nebývale silný příběh posazený do úchvatné noirové atmosféry. Té pomůže jak ponuré prostředí, tak uvěřitelné chování všech protagonistů, které hru přiblíží filmu. Postavy budou jednat zcela realisticky, podle toho, kde se nacházejí, kým jsou a v jakých okolnostech konají. Čiňte okamžitá rozhodnutí, která budou mít přímý dopad na rozvíjející se zápletku i osudy samotných postav. Vydejte se po stopách vraha s origami v emocemi překypujícím zážitku – jak daleko byste zašli, abyste ochránili ty, co milujete?

Exkluzivit pro Epic Games Store je v poslední době nějak moc. Na GDC 2019 byly oznámeny roční exkluzivity pro nové akční RPG The Outer Worlds od studia Obsidian a Ancestors: The Humankind Odyssey. Před pár dny zase Phoenix Point, The Sinking City, Control, Dauntless a Journey to the Savage Planet.

Epic ještě oznámil, že má v současné době 85 milionů uživatelů, kteří využívají Epic Games Store. Většina z nich je kvůli Fortnite, ale prý v tom sehrála roli i roční exkluzivita u nedávné post-apokalyptické akce Metro Exodus.


Zdroje: tisková zpráva

, , , , ,

[reklama]
[reklama]

Komentáře