PlayStation Now se rozšiřuje po Evropě. My si ale ještě počkáme

Společnost Sony v letošním roce rozšíří službu PlayStation Now do dalších evropských zemí. Česká republika ani Slovensko na seznamu ale ještě nefigurují. My si zkrátka budeme muset počkat. Místo nás se do bety mohou přihlásit hráči ze Španělska, Itálie, Portugalska, Norska, Dánska, Finska a Švédska.

Služba PlayStation Now byla spuštěna 31. ledna 2014 pro Spojené státy americké a Kanadu. V roce 2015 se rozšířila do Velké Británie, Rakouska, Belgie, Francie, Německa, Irska, Lucemburska, Nizozemska a Švýcarska. Krom nich je možné PS Now využívat i v Japonsku.

[reklama]

PlayStation Now funguje jako streamovací služba. Na PlayStationu 4 a PC si můžete zahrát podporované hry z PS2, PS3 a PS4.. Celkem je v katalogu přes 600 různých her. Z toho 250 z PS4. Pro správné fungování služby je nutné připojení k internetu o minimální rychlosti 5 Mbps, což je ten problém. Sony musí připravit kvalitní a rychlé servery. Proto je rozšíření do jednotlivých zemí postupné a trvá delší dobu.

Do PlayStation Now se mohou dostat i hráči z nepodporovaných regionů. Ovšem musíte si změnit IP adresu a počítejte se špatným připojením. Hry se budou viditelně kousat. To už je lepší si počkat.

[reklama]

, ,

[reklama]
[reklama]

Komentáře