PlayStation Plus hry na červenec: Fotbal PES 2019 a závodní retro arkáda

Aktualizace: Na poslední chvíli došlo ke změně. Místo PES 2019 je v červencovém PlayStation Plus skvělá příběhová adventura Detroit: Become Human, obsahuje české titulky.

Původní článek: Pokud máte v plánu trávit léto u své konzole PlayStation 4, tak si v rámci bonusu za předplatné PlayStation Plus můžete od 2. července rozšířit svou sbírku her o fotbal Pro Evolution Soccer 2019 (zkráceně PES 2019) a závodní retro arkádu Horizon Chase Turbo. Oba tituly si můžete přidat do knihovny do 5. srpna letošního roku a můžete je hrát kdykoliv za předpokladu, že máte aktivní PS Plus.

[reklama]

Hodí se připomenout nabídku společnosti Sony z června, která je stále platná. V rámci ní máte možnost získat plošinovku Sonic Mania a kolekci stříleček Borderlands. Za názvem Borderlands: The Handsome Collection se totiž skrývají hry Borderlands 2 a Borderlands: The Pre-Sequel. Obě mají komiksovou grafiku, RPG prvky a hrají se z pohledu první osoby. Se hrou Sonic Mania zase zavzpomínáte na staré časy při honbě za nejlepším možným časem v nových verzích známých úrovní i ve zbrusu nových lokalitách modrého ježka.

[reklama]

Jako členové PlayStation Plus můžete nejen stahovat každý měsíc dvě hry zdarma, ale také hrát multiplayerové režimy u svých her, využívat řadu slev v obchodě PlayStation Store a mít přístup ke speciálnímu obsahu jako jsou témata, aplikace nebo různé balíčky ve free-to-play hrách.


Zdroj: tisková zpráva

, , ,

[reklama]
[reklama]

Komentáře