PlayStation Plus hry na srpen: Sniper Elite 4 a futuristické závody WipEout

Se začátkem srpna přichází na řadu nová nabídka her pro předplatitele služby PlayStation Plus. Společnost Sony si opět připravila dvě hry, které obdrží hráči pro konzoli PlayStation 4. V srpnu si budete moci stáhnout taktickou akci Sniper Elite 4 a futuristické arkádové závody WipEout Omega Collection. Tahle kolekce obsahuje remaster Wipeout HD, rozšíření Wipeout HD Fury a Wipeout 2048. Futuristické závody nabízejí 26 různých tratí, 46 modelů závodních lodí a devět různých režimů. Hrát můžete s přáteli v lokálním nebo online multiplayer a vyzkoušet si i virtuální realitu prostřednictvím PlayStation VR.

Pokud dáváte přednost taktickým akcím před závody, tak se vyplatí Sniper Elite 4. Akce z pohledu třetí osoby se odehrává v roce 1943 v Itálii, kde se vžijete do elitního odstřelovače, který musí eliminovat nacisty pomocí své pušky, pastí, výbušnin a dalších pomůcek. Kromě příběhové kampaně si můžete zahrát kooperativní a kompetitivní multiplayerové módy.

[reklama]

Hry Sniper Elite 4 a WipEout Omega Collecti budou dostupné od 6. srpna do 2. září. Máte posledních pár dnů na to, abyste si do knihovny přidaly tituly z červencové nabídky PlayStation Plus: skvělý filmový thriller Detroit: Become Human s českými titulky (plus Heavy Rain) a retro arkádu Horizon Chase Turbo.


[reklama]

Zdroj: tisková zpráva

, , , ,

[reklama]
[reklama]

Komentáře