PlayStation Plus na duben: The Surge a Conan Exiles

Všichni majitelé konzolí PlayStation 4, kteří jsou aktivně připojeni k placené službě PlayStation Plus, obdrží každý měsíc dvě hry, které si mohou přidat do svého katalogu a kdykoliv se k nim vrátit, za předpokladu, že mají aktivní předplatné. Společnost Sony pro duben letošního roku vybrala tituly The Surge a Conan Exiles. Dostupné budou od 2. dubna na PlayStation Store.

The Surge je RPG akce z roku 2017 od studia Deck13 a vydavatelství Focus Home Interactive. Dnes se prodává za 329 Kč (kdyby nebyla sleva, tak cena je 999 Kč) a přináší temnou vizi budoucnosti, kde vývoj naší technologie, společnosti a našeho vztahu s prostředím vedl k úpadku lidské civilizace. Po vzoru série Dark Souls na vás čekají napínavé a nervy drásající souboje s tuhými nepřáteli, kterým můžete odříznout končetiny a nepoškodit tak zbraň/vybavení, které se vám bude hodit.

[reklama]

Conan Exiles, survival onlinovka ze světa Barbara Conana, vyšlo teprve v květnu loňského roku (prodává se za 629 Kč, bez aktuální slevy za 1279 Kč)  a dovolí vám prožít život jednoho z přeživších kruté doby. Vytvoříte si vlastního hrdinu, jenž byl vyhnán. Musíte přežít v nehostinném světě a poprat se s osudem, abyste nalezli zbytky prastaré civilizace.

[reklama]

U obou dubnových her získáte pouze standardní edici, případné dodatečné balíčky je nutné zakoupit zvlášť. U The Surge doporučujeme hlavně A Walk in the Park DLC za 409 Kč a The Good, the Bad and the Augmented Expansion za 269 Kč. U PS4 verze Conan Exiles žádné placené rozšíření není.

Jste spokojeni s hrami na duben 2019 pro předplatitele PlayStation Plus? Pokud máte PS Plus aktivní, do 2. dubna si můžete přidat hry Call of Duty: Modern Warfare Remastered a The Witness.

*Ceny her uvádíme z českého PlayStation Store.


Zdroj: tisková zpráva

, , ,

[reklama]
[reklama]

Komentáře