PlayStation ve videu shrnul nadcházející hry

Motorkář proti nakaženým a jiným gangům v open-world akci Days Gone, letecké souboje v Ace Combat 7: Skies Unknown, akce Devil May Cry 5 s důrazem na kontaktní souboje, samurajská akční adventura Ghost of Tsushima od tvůrců série inFamous, pohádková výprava v Kingdom Hearts III, nápaditá záležitost s malováním jménem Concrete Genie, first-person střílečka RAGE 2, The Division 2 v rozpadlém Washingtonu, filmový zážitek Erica v temném světě interaktivního příběhu z řady PlayLink her, sny se stanou skutečností v Dreams, střílečka Blood and Truth pro virtuální realitu, post-apokalyptické Metro Exodus, zombie apokalypsa v Dying Light 2, očekávaný návrat Medievila, Control od Remedy Games, Resident Evil 2 v novém hávu, tajemný Death Stranding od Hidea Kojimy, Far Cry: New Dawn, Crash Team Racing Nitro-Fueled jako remaster motokárových závodů, kooperativní akce Anthem od BioWare, Sekiro: Shadows Die Twice od FromSoftware (autoři Dark Souls a Bloodborne) a na závěr survival thriller The Last of Us Part II.

Tak to jsou hry, na které se můžeme těšit na konzoli PlayStation 4 (některé vyjdou i na další platformy). Sony šalamounsky neuvádí datum jejich vydání. Víme, že spousta z titulů ve dvouminutovém traileru má již zpečetěné, kdy se objeví na našich herních zařízeních, ale co další PS4 exkluzivity? Kdy vyjde The Last of Us Part II, Death Stranding, Medievil, Dreams a Ghost of Tsushima? To zatím není známo, ale může to klidně být v průběhu následujících 12 měsíců.

[reklama]

Na konci minulého roku Sony zveřejnila dvouminutový trailer, který nabízí sestřih z her, které v roce 2018 vyšly na PS4. Připomenout si můžete nejen hlavní exkluzivity – God of War, Spider-Mana a Detroit: Become Human, nýbrž i Assassin’s Creed: Odyssey, Monster Hunter World, Hitman 2, Fortnite, Shadow of the Tomb Raider, FIFA 19, Call of Duty: Black Ops 4, PUBG, Spyro Reignited Trilogy či Red Dead Redemption 2.

[reklama]

, , , , , , ,

[reklama]
[reklama]

Komentáře