Po dokončení hlavní kampaně The Division 2 vtrhne do města nová frakce a všechno zabere

40 a více hodin se mordujete s nepřátelskými frakcemi ve vyndrancovaném Washingtonu, D.C., splníte všechny příběhové mise, úspěšné hlavní město Spojených států osvobodíte, vztyčíte na střeše Bílého domu vlajku, ale přesto nebudete mít klid. A je to dobře.

Akční RPG survival akce The Division z roku 2016 na obsah po dokončení hlavního děje moc nepamatovala a zaměřila se hlavně na umírání v Dark zóně, což hráči hře dost vyčítali. U připravovaného The Division 2 je ale vše jinak, Ubisoft chce napravit zaváhání a po dokončení hlavní kampaně vtrhne do města nový nepřítel a obsadí všechny dříve osvobozené zóny.

[reklama]

Co uděláte? Seberete se, nejlépe s partou sehraných kamarádů, a půjdete ho vyhnat. Zdolat členy Black Tusks, jak se nová frakce jmenuje, ovšem nebude snadné. Polovojenská organizace disponuje silným arzenálem zbraní a moderními technologiemi, včetně robotických psů a velkých dronů. Do end game se ale vyplatí minimálně nakouknout: nové mise, tři nové specializace, nové vybavení, těžké raidy a také zbraně, mj. kuš.

Od 1. do 4. března zve Ubisoft všechny agenty do veřejné bety The Division 2, aby se seznámili s druhým dílem. Testování proběhne ve verzích pro PC, PlayStation 4 a Xbox One.

[reklama]

Tom Clancy’s The Division 2 vyjde 15. března 2019 na PC, PlayStation 4 a Xbox One.

, , , , , , ,

Tom Clancy’s The Division 2

Tom Clancy’s The Division 2 je online akční střílečka s RPG prvky, odehrává se v hlavním městě USA, kde Divize agentů musí zabránit nové občanské válce.

Datum vydání: 15.03.2019 Platforma: PC | PS4 | Xbox One Lokalizace: České titulky

Více informací o hře Tom Clancy’s The Division 2
[reklama]
[reklama]

Komentáře