Po letech čekání se Kingdom Under Fire II rozšiřuje do celého světa

Pouze hráči z Asie a Ruska mají přístup ke hře Kingdom Under Fire II, která je kombinací tradičního masivně multiplayerového online RPG a real-time strategie. Titul byl oznámen již v roce 2008 pro počítače a jeho výrobní fáze se dlouhou dobu nacházela pouze v betě, do které měli přístup hráči z Asie a Ruska. To se ale v letošním roce změní. Firma Gameforge oznámila, že letos v Severní Americe a Evropě spustí Kingdom Under Fire II.

Oznámení je to velmi nečekané. Mnozí přestali doufat, že by si někdy Kingdom Under Fire II bez změny IP adresy mohli zahrát. Bude zajímavé sledovat, zda se čekání vyplatilo a tenhle titul je skutečně tím, za který ho fanoušci mají. Podle tiskové zprávy má přinést již zmíněnou kombinaci masivně multiplayerového online RPG titulu (ve zkratce MMORPG) s real-time strategií. Takový hybrid nemá mít konkurenci, troufá si společnost Gameforge.

[reklama]

Kingdom Under Fire II se odehrává ve světě, ve kterém tři mocné frakce – Aliance lidí, Temná Legie a Encablossiani – bojují o kontrolu nad zemí Bersia. Hráči mají na výběr z několika tříd hrdinů a během dobrodružství se zaměří na budování svých individuálních postav, nebo velení armády jako ve válečných strategií. Příběh se odehrává 50 let po událostech v Kingdom Under Fire: The Crusaders a nabízí imerzivní multiplayerovou kampaň.

, , ,

[reklama]
[reklama]

Komentáře