Po třech letech se Kojima vrátil do Guerrilla Games a prezentoval Death Stranding

Tak se podívejte, co dokáže vaše technologie v nové PlayStation 4 exkluzivitě, tohle mohl Hideo Kojima prohlásit v Guerrilla Games před prezentací nové demoverze Death Stranding. Do hlavního města Nizozemska se vrátil tři roky poté, co si v kancelářích tvůrců série Killzone a Horizon: Zero Dawn vybral engine Decima pro svou novou hru.

Z dostupných fotografií se zdá, že zaměstnanci Guerrilla Games byli ukázkou ohromeni a možná nevěřili vlastním očím, jak studio Kojima Productions dokázalo jejich technologii využít. Ta stejná pohání i akční RPG Horizon: Zero Dawn. Spoluzakladatel Guerrilla Games, Herment Hulst, prozradil, že Kojima dovezl demo ve stejné krabičce, ve které si před třemi roky odvezl zdrojový kód Decima enginu.

Death Stranding vydá Sony exkluzivně na PlayStation 4. Datum vydání hry, v níž hrají hvězdy jako Norman Reedus, Mads Mikkelsen nebo režisér Guillermo del Toro, nebylo oficiálně zveřejněno. Podle různých indicií se má titul na trhu objevit v letošním roce.

[reklama]

„Legendární herní tvůrce Hideo Kojima ti nabídne cestu, jakou jsi ještě nezažil. Jako pracovník Sam Bridges se vydáš do smrtícího a tajemného světa, kde je všudypřítomná smrt,“ informuje PlayStation o Death Stranding.

, , , , , ,

Death Stranding

Legendární herní tvůrce Hideo Kojima ti nabídne cestu, jakou jsi ještě nezažil. Jako pracovník Sam Bridges se vydáš do smrtícího a tajemného světa, kde je všudypřítomná smrt. Ve hře od autora Metal Gear Solid hrají hvězdy jako Norman Reedus, Mads Mikkelsen, Lindsay Wagner, Léa Seydoux a Guillermo del Toro.

Datum vydání: 08.11.2019 Platforma: PS4 Lokalizace: České titulky

Více informací o hře Death Stranding
[reklama]
[reklama]

Komentáře