Po vyklizení domu musíte dát do pořádku i zahradu. Simulátor House Flipper obdržel nové rozšíření

Nejspíš se shodneme na tom, že uklizení není žádná zábava. Přesto dokázal simulátor House Flipper zaujmout dostatečné množství hráčů. Dokonce tolik, že vývojáři ze studia Empyrean připravili placené rozšíření. V něm se z domu přesunete na zahradu, kterou musíte dát do pořádku. Nejprve se musíte zbavit všemožných odpadků a sutin. Posekat trávu, pokácet stromy, vytrhat plevel a poté můžete vysadit nové, zdravé stromy a krásné rostliny. Pak už je vše na vaší představivosti. Chcete na zahradu umístit pěkný bazén, támhle koutek na odpočinek nebo do jiných míst altán? Není problém. Čím hezčí zahrada bude, tím více si o nemovitost můžete říct peněz, abyste měly investice na další rekonstrukce.

Mechanika expanze je stejná jako v původním House Flipper, kde rekonstruujete dům. Ten je v dezolátním stavu, často musíte zbourat zdi, opravit elektriku, včetně zásuvek, vymalovat zdi a další věci, které znáte z běžného života. Ano, i umývání oken. Tvůrci hry vám do rukou dají potřebné nástroje, jak to dopadne, to už je na vás, vaší představivosti a také náladě. Ano, i na vztek vývojáři cílí a lákají na hru jako na možnost, jak vypustit páru po náročném dni, kdy vás naštval učitel nebo třeba otravný šéf.

House Flipper (v češtině) koupíte na Steamu ve verzi pro počítače za 16,79€ (cca 430 Kč) a rozšíření Garden Flipper za 12,49€ (cca 320 Kč). Systémové požadavky jsou následující: Minimálně operační systém Windows 7 (64-bit), procesor Intel Core i3 3,20GHz / AMD Phenom II X4 955 3,2 GHz, 4 GB RAM, grafická karta GeForce GTX 560 / AMD R7-260X, DirectX verze 11 a 4 GB volného místa na disku. Pro doporučené je to Windows 10 (64-bit), Intel Core i5-8400 / AMD Ryzen 5 1600, 8 GB RAM a GeForce GTX 970 / AMD Radeon RX 580.

[reklama]


Zdroj: tisková zpráva

, , ,

[reklama]
[reklama]

Komentáře