Po zimních radovánkách se v druhém DLC pro Two Point Hospital přesuneme do tropů

Ekonomická strategie Two Point Hospital z prostředí nemocnice od hrstky autorů zábavného a kultovního Theme Hospital loni v létě uchvátila svým zpracováním a nabídkou nevšedních nemocí, které jste museli se svými lékaři vyléčit. Od hráčů i recenzentů obdržel Two Point Hospital velmi kladná hodnocení a stejně se dařilo i prosincovému rozšíření Bigfoot, které přidalo zimní region. Do něho jste se přesunuli po žádostní místo celebrity Bartholomewa F. Yetiho, jenž prosil o lepší zdravotní péči v Pointy Mountains. Čekaly na nás tři zcela nové nemoci, nové výzvy i celá řada nových herních položek.

[reklama]

Ve stopách Bigfoot DLC se drží dnes oznámená druhá expanze s názvem Pebberley Island. Tentokrát zimu vystřídá tropický ostrov s bouřemi, džunglí a hledáním nesmrtelnosti, po níž prahne místní dobrodruh Wigbert “Wiggy” Silverbottom, který chce být věčně mladý a neumřít. Aby si splnil sen, je ochotný financovat nemocnici, ale už nemá potřebné páky, aby zařízení místní úřady udělily lékařskou licenci. O to se musíte postarat vy a společně s tímto úkolem vyléčit tři nové choroby a nová onemocnění.

Na ostrově nemá být situace jednoduchá, nemůžete se spoléhat na vysoce kvalifikované zdravotníky. Místo toho musíte najmout jiné, náhodné, zcela nezkušené lidi, kteří potřebují zaškolit, naučit běžné lékařské praktiky a váš neustálí dohled.

[reklama]

Pebberley Island DLC se odemkne na Steamu přesně 18. března. V předobjednávce expanzi koupíte za 8,09€ – přibližně 210 korun.

, , , ,

[reklama]
[reklama]

Komentáře