Počátky lidské evoluce v nové hře Ancestors: The Humankind Odyssey od autora Assassin’s Creed

Francouzsko-kanadský herní designér Patrice Désilets byl u zrodu série Assassin’s Creed (první, druhý díl a Brotherhood) a spolupracoval i na Prince of Persia: The Sands of Time. Dnes je spoluzakladatelem a kreativním ředitelem studia Panache Digital Games a s malým týmem zkušených vývojářů připravuje na letošní rok očekávanou hru Ancestors: The Humankind Odyssey. A my konečně známe datum vydání.

Nevšední titul, který nám ukáže počátky lidské evoluce, vyjde 27. srpna 2019 na PC a pro konzole PlayStation 4 a Xbox One pak v prosinci. Bohužel pro mnohé hráče má obchod Epic Games Store roční exkluzivitu, až poté se objeví titul na dalších digitálních obchodech ve verzi pro počítače.

[reklama]

Ancestors: The Humankind Odyssey je nevšední hrou. Patrice Désilets tvrdí, že nám přinese zážitek, který jsme v žádné jiné hře dosud nemohli zažít. Budeme u počátků lidské evoluce před 10 miliony let a postupně se dostaneme do doby před 2 miliony let.

Ancestors: The Humankind Odyssey lze popsat jako akční adventuru (z pohledu třetí osoby) v otevřeném světě, kde jsou velmi důležité survival prvky. Budeme přežívat v nebezpečném, přesto krásném a rozmanitém světě. Na vlastní oči uvidíme lidskou evoluci, budeme skákat po stromech, učit se pracovat s nástroji, lovit zvěř, bojovat s predátory a mnoho dalšího. Při každé činnosti musíme přemýšlet nad tím, co se nám bude v budoucnu nejvíce hodit. Své poznatky předáme další generaci, s níž zažijeme nová dobrodružství a posuneme se zase o něco blíže. Důležitá je spolupráce s dalšími členy naší tlupy. Jenom tímto způsobem zvýšíme šanci na přežití a otevře se nám možnost rozšířit své území. Když se k nám navíc přidá jiný klan, můžeme mít na dlouhou dobu vyhráno. Při tom všem nesmíme zapomenout na jídlo, vodu a bezpečné místo pro spánek.

„Starejte se o svůj klan a dbejte na jeho množství. V množství je síla. Množství je kriticky důležité pro vývojové fáze lidské evoluce. Svými rozhodnutími budete psát příběh vašeho klanu, učit své členy novým dovednostem a poznatkům v rozmanitém světě Afriky s nevyzpytatelným počasím, predátory a dalším nebezpečím, která vás budou při cestě ohrožovat. Evoluce není pevně daná. Vývoj záleží na vás, vy ovlivníte vše. Jen si dejte pozor na smrt, nebude zadarmo,“ vypráví s nadšením Désilets o své vysněné hře.


Zdroj: tisková zpráva

, , , , , , ,

Ancestors: The Humankind Odyssey

Ancestors: The Humankind Odyssey lze popsat jako akční adventuru (z pohledu třetí osoby) v otevřeném světě, kde jsou velmi důležité survival prvky. Budeme přežívat v nebezpečném, přesto krásném a rozmanitém světě. Na vlastní oči uvidíme lidskou evoluci, budeme skákat po stromech, učit se pracovat s nástroji, lovit zvěř, bojovat s predátory a mnoho dalšího.

PS4 a Xbox One verze vyjdou až v prosinci 2019

Datum vydání: 27.08.2019 Platforma: PC | PS4 | Xbox One Lokalizace: Bez lokalizace

Více informací o hře Ancestors: The Humankind Odyssey
[reklama]
[reklama]

Komentáře