Podívejte se na první ukázku z MotoGP 19 a seznamte se s lepším multiplayerem

Společnost Milestone v těchto dnech oznámila nový režim pro více hráčů v MotoGP 19, který nyní obsahuje důležitá vylepšení jak v technické infrastruktuře, tak v hratelnosti. Vývojáři usilovně pracovali na implementaci technologií, které povedou ke stabilnějšímu a spolehlivějšímu online zážitku a k obohacení hratelnosti o nové funkce, aby si hráči mohli užít ještě podmanivější závodní hru. To vše doprovodily první oficiální gameplay záběry a minutový trailer s představením multiplayeru.

Prvním krokem k vylepšení MotoGP 19 po stránce hry více hráčů bylo – zcela poprvé v historii her od Milestone – použití dedikovaných serverů pro hostování online zápasů. Stejně jako v případě všech her pro více hráčů je síťová infrastruktura klíčová pro spolehlivost a stabilitu online hraní. Dedikované servery umožňují hraní s velmi nízkou latencí, což vede k plynulejším závodům bez lagů.

[reklama]

Michele Caletti, producent v Milestone, k tomu řekl: „Závodní hry jsou nesmírně náročné na využití sítě a odezvu kvůli vytvoření věrohodné akce na trati. Abyste zvládli motorku MotoGP, která se pohybuje rychlostí 300 km/h, potřebujete naprostou přesnost v kolizích a přesnou reprodukci pohybů soupeřů. Díky GameLift je odezva nejen nižší, ale i mnohem konzistentnější. Využití sítě ze strany serveru jako problém v podstatě odpadá, neboť každý hráč má stejný tok dat. A pocit z jízdy na trati je nyní neuvěřitelný!”

[reklama]

„Amazon pomáhá vývojářům snít ve velkém a vyvíjet ještě ve větším. Proto máme radost, že Milestone používá Amazon GameLift, aby potěšil fanoušky MotoGP 19,“ řekl Jen MacLean, celosvětový šéf obchodního rozvoje pro Amazon Game Tech. „GameLift pomáhá vývojářům zajistit vysoce spolehlivou hru více hráčů s nízkou latencí, po které hráči prahnou.“

MotoGP 19 si hráči mohou procházet veřejné lobby a hledat závody, které vyhovují jejich požadavkům, anebo si díky soukromým lobby mohou vytvořit vlastní, plně nastavitelnou Grand Prix a závodit pouze s přáteli.

Společně se soukromými lobby společnost Milestone poprvé v historii této série zavedla režim Race Director (ředitel závodů), který hráčům umožňuje spravovat každou funkci během zápolení online. Race Director může nastavovat závodní relace a rozhodovat o povětrnostních podmínkách na trati. Během závodu může rozdávat pokuty za nesportovní chování závodníků, stejně jako ve skutečném závodě MotoGP.  Díky režimu TV Director mohou hráči navíc spravovat kamery a překrytí a zachytit tak tu nejúžasnější akci v rámci živých streamů.

MotoGP 19 vyjde 6. června na PlayStation 4, Xbox One a PC. O pár týdnů později bude hra dostupná na Nintendu Switch. Konzolové verze budou v České republice a na Slovensku v prodeji za DMOC 1799 Kč, PC verze za 1399 Kč.


Zdroj: tisková zpráva

, , , , ,

[reklama]
[reklama]

Komentáře