Podívejte se na uniklý artwork z Overwatch 2 s hrdinkou Tracer

Americké společnosti Blizzard Entertainment opět unikla další utajovaná informace, která nás znovu vede k ohlášení Overwatch 2 na Blizzconu, jež se koná koncem tohoto týdne. Tentokrát se však jedná o pěkný artwork, zobrazující několik oblíbených hrdinů, ale také jednoho nového. Obrázek se v posledních hodinách objevil na oficiálním Blizzard Gear Store, je tedy více než zřejmé, že se nejedná o žádný fanouškovský výtvor.

Tento nový artwork je na stránce uložený jako „ow2-fine-art-gallery.png“ a ukazuje známé hrdiny v bojových pozicích. Kromě Brigitte, Tracer, Reinhardta, Mei, Genjiho, Winstona a Mercy však v levém horním rohu můžete také zahlédnout charakter, který se doposud ve hře Overwatch neobjevil. Pro všechny znalce světa okolo tohoto blizzardího fenoménu však tato postava není neznámá. Jedná se totiž o Echo, o které se mluví jako o další hratelné postavě v originální hře. Poprvé jsme totiž Echo mohli vidět ve spojitosti s Overwatch světem při představování postavy Ash, kdy se toto omnicky vyhlížející stvoření objevilo v tradičním krátkometrážním filmečku. Zde jí zpět k životu přivedl kovboj McCree, který s ní evidentně sdílí blízkou minulost, a následně ji za sebe vyslal jako odpověď na Winstonovo volání o znovusjednocení jednotky Overwatch.

[reklama]

Pokud do vašeho prohlížeče zadáte webovou adresu pro tento obrázek na stránkách Blizzard Gear Store, setkáte se s chybou číslo 403, což znamená, že pro přístup na tuto stránku nemáte z nějakého důvodu přístup, nikoliv že neexistuje. Zdá se tedy, že se Blizzard naplno připravuje na oznámení Overwatch 2 v tomto týdnu, kdy by se mohla zpřístupnit i tato stránka a potvrdit, zdali jsou tyto odhady správné.[reklama]
[reklama]

Komentáře