Podívejte se na začátek z nové akční hry Control od tvůrců Alana Wakea

Finské studio Remedy (tvůrci her Alan Wake, Max Payne a Quantum Break) jsou očividně velmi sebejistí, když serveru IGN umožnili zveřejnit samotný začátek hry. Tím nám dovolili se v předstihu podívat na prvních 13 minut z hraní a udělat si obrázek o akční adventuře Control, která vyjde 27. srpna 2019 na PlayStation 4, Xbox One a PC.

Control je takovou všelijakou hrou. Popravdě nevím, co přesně si mám o hře myslet, ale minimálně příběh zní zajímavě a atmosféra nevypadá vůbec špatně. Titul se odehrává v tajné agentuře v New Yorku poté, co je napadnuta nadpřirozenou hrozbou. Hráči se stanou novým ředitelem, který se snaží nad agenturou a jejími systémy získat kontrolu. Control je jinak akční adventura z pohledu třetí osoby s nadpřirozenými prvky, ve které musíte kombinovat nadpřirozené schopnosti, modifikovatelné náboje a měnící se prostředí při boji v nepředvídatelném světě v roli Jesse Fadenové.

[reklama]

, , , , ,

Control

Od tvůrců Alan Wake a Quantum Break. Control je nadpřirozená akční adventura z pohledu třetí osoby. Tajná agentura v New Yorku je napadena jinou světovou hrozbou. Úkolem je zastavit nepřítele a zvládnou kombinaci nadpřirozených schopností, upravitelných zbraní a neustále se měnícího prostředí.

Datum vydání: 27.08.2019 Platforma: PC | PS4 | Xbox One Lokalizace: Bez lokalizace

Více informací o hře Control
[reklama]
[reklama]

Komentáře