Podívejte se s českými titulky na trailer záhadné akční hry Death Stranding

Legendární tvůrce her Hideo Kodžima na 8. listopadu 2019 pro PlayStation 4 (s českou textovou lokalizací) připravuje nové akční dobrodružství Death Stranding, ve kterém účinkují Norman Reedus, Mads Mikkelsen, Léa Seydouxová a Lindsay Wagnerová. Pokud vás zaujal týden starý trailer se záběry z hraní, který měl bezmála devět minut, určitě se podívejte na verzi s českými titulky.

„V blízké budoucnosti otřásly zeměkoulí záhadné exploze, které spustily sérii nadpřirozených událostí známých jako Příliv smrti. Zatímco krajinu zaplavují bytosti z jiného světa a masové vyhubení se zdá nevyhnutelné, vydává se Sam Porter Bridges na cestu napříč bezútěšnou pustinou, aby lidstvo zachránil před hrozícím zničením,“ prozradil o Death Stranding sám Hideo Kodžima, jenž byl hlavním vývojem série Metal Gear.

[reklama]

Gameplay trailer je plný náznaků příběhové stránky, akčních pasáží, tajemných momentů a ukázek, které dávají jasnější představu, co bude Death Stranding za hru.

, , , , ,

Death Stranding

Legendární herní tvůrce Hideo Kojima ti nabídne cestu, jakou jsi ještě nezažil. Jako pracovník Sam Bridges se vydáš do smrtícího a tajemného světa, kde je všudypřítomná smrt. Ve hře od autora Metal Gear Solid hrají hvězdy jako Norman Reedus, Mads Mikkelsen, Lindsay Wagner, Léa Seydoux a Guillermo del Toro.

Datum vydání: 08.11.2019 Platforma: PS4 Lokalizace: České titulky

Více informací o hře Death Stranding
[reklama]
[reklama]

Komentáře