Podle filmu Záhada Blair Witch vzniká hororová hra od autorů Layers of Fear

Autoři hororových projektů Layers of Fear a Observer na E3 v Los Angeles představili novou hru inspirovanou kultovním hororovým filmem Záhada Blair Witch. Polské studio Bloober Team zavede hráče do tajemného lesa, kde prožijí nejtemnější obavy.

„Píše se rok 1996. Malý chlapec zmizel v lese Black Hills nedaleko města Burkittsville v Marylandu. Ellis, bývalý policejní důstojník s ustaranou minulostí, se připojí k hledání, které se ze zdánlivě běžného vyšetřování brzy promění v nekonečnou noční můru s tajemstvím,“ prozrazují tvůrci o příběhu.

[reklama]

Nová hra bude příběhovým psychologickým hororem, který se hraje z pohledu první osoby. Ellis při hledání využije svého kamaráda, psa Bulleta, jenž ho bude doprovázet prokletým lesem.

Pokud jste nadšeni, Blair Witch vyjde 30. srpna 2019 na Xbox One a PC.

[reklama]

, , , ,

Blair Witch

Survival horor od autorů Layers of Fear a Observer. Polské studio Bloober Team zavede hráče do tajemného lesa, kde prožijí nejtemnější obavy. „Píše se rok 1996. Malý chlapec zmizel v lese Black Hills nedaleko města Burkittsville v Marylandu. Ellis, bývalý policejní důstojník s ustaranou minulostí, se připojí k hledání, které se ze zdánlivě běžného vyšetřování brzy promění v nekonečnou noční můru s tajemstvím.“

Datum vydání: 30.08.2019 Platforma: PC | Xbox One Lokalizace: Bez lokalizace

Více informací o hře Blair Witch
[reklama]
[reklama]

Komentáře