Pohled z první osoby se Rockstaru zalíbil. Po GTA V bude i v Red Dead Redemption 2

Pokud jste si říkali, že do vydání Red Dead Redemption 2 to už nějak vydržíte, tak čekání bude mnohem, ale mnohem těžší. Rockstar Games odhaluje další detaily o této očekávané westernové akci. Ta bude cválat ve stopách úspěšného GTA V a umožní nám si užít Divoký západ se všemi přestřelkami a prohlídkou obrovského světa z pohledu první osoby. Kdykoliv budeme moci přepínat mezi pohledy a užít si Red Dead Redemption 2 podle svého. Jen v cutscénách bude kamera uzamčena, ty nejsou natočeny z vlastních očí hlavního hrdiny (thx IGN.com).

Grand Theft Auto V bylo o pohled z vlastních očí obohaceno při uvedení PlayStation 4 a Xbox One verzí na trh. Poté se tato možnost přenesla i do verze pro počítače.

[reklama]

-> Přečtěte si první detaily o Red Dead Online.

Na další detaily si zatím musíme nechat zajít chuť. V následujících týdnech nás čeká nový gameplay trailer a poté se už bude schylovat k vydání. To proběhne 26. října pro PS4 a Xbox One. Abych vás ještě více navnadil, tak níže hned 24 nových screenshotů z dobrodružství Arthura Morgana. Rockstar vnadí na epický příběh života v nekompromisním srdci Ameriky.

[reklama]

„Poté, co se ve městě Blackwater ošklivě zvrtne jedna vloupačka, Arthur Morgan a gang Van der Linde jsou nuceni prchnout. S hromadou federálních agentů a těch nejlepších lovců odměn ve státě v patách musí gang loupit, krást a probojovat se drsným americkým vnitrozemím, aby vůbec přežil. Jelikož kvůli vnitřním neshodám hrozí, že se gang zcela rozpadne, Arthur se musí rozhodnout mezi vlastními ideály a věrností ke gangu, který ho vychoval.“

, , ,

Red Dead Redemption 2

Akční adventura v otevřeném světě. Pokračování úspěšné hry Red Dead Redemption z roku 2010. Autoři GTA V lákají na epický příběh života v nekompromisním srdci Ameriky. Hra nabídne obrovský otevřený a atmosférický svět a zcela nový online multiplayer.

Datum vydání: 26.10.2018 Platforma: PS4 | Xbox One Lokalizace: Bez lokalizace

Více informací o hře Red Dead Redemption 2
[reklama]
[reklama]

Komentáře