Pokračování dobrodružné skákačky Psychonauts odloženo na rok 2020

Z kalendáře pro letošního rok můžeme vyškrtnout pokračování dobrodružné skákačky Psychonauts, která se nám představila v roce 2005. Studio Double Fine Productions informovalo hráče o odkladu. Došlo k přesunutí Psychonauts 2 z letošního roku na rok 2020. Jinak se ale nic nemění, hra stále vyjde na PC, PlayStation 4 a Xbox One, přesně tak, jak bylo původně plánováno. Zdůrazněna byla zejména PS4 verze. Fanoušci se totiž obávali, že Psychonauts 2 si na konzoli od Sony nezahrají, když společnost Microsoft koupila studio Double Fine.

Ve hře Psychonauts 2 je hlavním protagonistou opět mladý telepat jménem Razputin (pro přátele Raz), který se specializuje na výlety do nitra mysli jiných lidí. Po událostech z prvního dílu získal uznání a byl pozván do sídla společnosti. Na místě ale zjistí, že skupina dalších nadšených telepatů je ve vážných potížích. Raz na nic nečeká a rozhodne se pomoci. Hráči budou prozkoumávat svět, bojovat s nepřáteli a vyhýbat se překážkám na rozsáhlých mapách.

[reklama]

Komunita na vývoj Psychonauts 2 přispěla přes kampaň na serveru Fig, vybralo se více než 3 miliony dolarů. Double Fine popisují druhý díl jako velký návrat legendární plošinovky.

, , , , ,

[reklama]
[reklama]

Komentáře