Pokračování hackerské akce Watch Dogs ukáže dystopickou verzi Londýna po brexitu

Měla to být jedna z hlavních novinek tiskové konference Ubisoftu na E3, ale obchod Amazon překvapení francouzské společnosti překazil a šest dnů před konferencí zalistoval neoznámené Watch Dogs Legion a odhalil první podrobnosti. Ty z části potvrdily předešlé spekulace.

V pořadí třetí díl hackerské akce Watch Dogs ukáže dystopickou verzi Londýna po brexitu. „Společnost, politika a technologie změnila tvář Londýna,“ uvádí popisek Amazonu a zmiňuje, že Londýn je pro Watch Dogs ideálním místem. Britská metropole je totiž protkaná sítí monitorovacího systému kamer.

[reklama]

Londýn po brexitu není jediným lákadlem Watch Dogs Legion. Vývojáři z Ubisoftu si dali za cíl přinést nevšední titul, který umožní hrát za jakoukoliv postavu v herním světě. Jakým způsobem to bude provedeno není aktuálně řečeno, ale jde o ambiciózní plán. „Každý jednotlivec, kterého v otevřeném světě potkáte, má vlastní sadu animací, hlasu, charakterových prvků a vizuálních odlišností.“

V závislosti na tom, za jakou postavu se rozhodnete hrát, máte vidět i mírně odlišné události v různých částech příběhové kampaně. Hlavní postava má rekrutovat obyvatele dystopického Londýna a dát jim příležitost ovládat jiné lidi. To z jisté části navazuje na konec Watch Dogs 2, kde se agenti DedSecu rozšířili po celém světě, včetně Evropy, a začali bojovat s technologickými giganty, kteří využívají informace o lidech pro své účely.

[reklama]

Systém NPC postav je údajně tak ambiciózní, že s ním vývojáři měli spoustu práce a problémů, které zapříčinily minimálně jeden odklad. Více informací o Watch Dogs Legion bude odhaleno 10. června od 22:00 na tiskové konferenci Ubisoftu.

Watch Dogs Legion se očekává v listopadu letošního roku na PC, PlayStation 4 a Xbox One.

První hra Watch Dogs vyšla v květnu 2014 a zaměřila se na temný příběh Aidena Pearce v Chicagu. V listopadu 2016 jsme se přesunuli do San Franciska a vžili se do Marcuse Hollowaye, hackera, který pracuje se skupinou hackerů DedSec, která se snaží shodit systém městského dohledu na obyvatele s názvem ctOS. Druhý díl nebyl tolik vážný a Ubisoft s ním spíše cílil na mladší hráče. Trojka pravděpodobně bude něco mezi jedničkou a dvojkou Watch Dogs.

Podívejte se na trailer pro Watch Dogs a Watch Dogs 2:


Zdroj: kotaku.com

, , , , , , , ,

Watch Dogs: Legion

Třetí díl Watch Dogs hráče zavede do Londýna v blízké budoucnosti po Brexitu. Hra se pochlubí ambiciózním systémem, který vás dovolí hrát za všechny NPC postavy ve hře. Můžete hrát za drzého mladíka i akční babičku hackerku.

Datum vydání: 06.03.2020 Platforma: PC | PS4 | Xbox One Lokalizace: České titulky

Více informací o hře Watch Dogs: Legion
[reklama]
[reklama]

Komentáře