Populární Farming Simulator 19 obdrží v červenci placený balíček se strojem John Deere na bavlnu

23. července 2019 se Farming Simulator 19 rozšíří o placený dodatečný balíček John Deere Cotton, který do populárního zemědělského simulátoru přinese zcela nové vozidlo od slavné farmářské značky John Deere – CP690 Cotton Picker. Tento balíček dále obsahuje šest kusů vybavení pro produkci bavlny, které můžete používat s tímto novým vozidlem, a to od značek McCormack Industries a Lizard brands. Ty také přinášejí další novinku v sérii Farming Simulator: kulaté balíky.

DLC bude dostupné od 23. července v PC, Mac, PlayStation 4 a Xbox One verzích hry Farming Simulator 19. Majitelé Season Passu na PlayStationu 4 a Xboxu One si budou moci stáhnout DLC John Deere Cotton na své konzole v rámci Season Passu. Noví hráči na PS4 či Xbox One si budou moct pořídit DLC John Deere Cotton v rámci společné digitální nabídky společně se všemi dalšími DLC obsaženými v Season Passu, a to zakoupením Farming Simulator 19 Premium Edition.

[reklama]

PC a PS4 verze Farming Simulatoru 19 obsahují české titulky. Cena DLC pro PC je stanovena na 5 euro.

Společnosti GIANTS Software a Focus Home Interactive se těší, že v následujících měsících budou vydávat další obsah pro Farming Simulator 19, protože zábava s Farming Simulator 19 a The Farming Simulator League ještě nekončí.

[reklama]

, , , , ,

Farming Simulator 19

Farming Simulator 19 činí největší krok vpřed díky nejobsáhlejší nabídce vozidel, které tato franšíza kdy nabízela. Převezmete kontrolu nad věrně znázorněnými vozidly a stroji od všech předních značek v oboru včetně vůbec poprvé John Deere. Hra nabídne nová prostředí z Ameriky a Evropy, v nichž můžete rozvíjet a rozšiřovat svou farmu, představí řadu vzrušujících zemědělských činností včetně nových strojů a plodin s bavlnou a ječmenem.

České titulky pouze na PC a PS4.

Datum vydání: 20.11.2018 Platforma: PC | PS4 | Xbox One Lokalizace: České titulky

Více informací o hře Farming Simulator 19
[reklama]
[reklama]

Komentáře