Poslední trailer na Wolfenstein: Youngblood rekapituluje události před záchranou B.J. Blazkowicze

Zítra se fanoušci stříleček z pohledu první osoby a série Wolfenstein ponoří do nového dílu, který se od předchozích značně liší. Poprvé nebudete hrát za hlavního hrdinu, svérázného B.J. Blazkowicze, ale za jednu z jeho dcer, abyste svého otce našli v okupované Paříži a zachránili. B.J. se totiž z ničeho nic ztratil. Příběh se odehrává 19 let po událostech hry Wolfenstein II: The New Colossus a B.J. má štěstí, že své dcery cvičil.

Wolfenstein: Youngblood je především kooperativní střílečkou pro dva hráče. Pokud zrovna nebudete mít s kým hrám, druhou dceru si vezme na starost umělá inteligence a pomůže vám s průchodem hrou.

[reklama]

„Paříž, rok 1980. BJ Blazkowicz, hrdina druhé americké revoluce, se pohřešuje. Devatenáct let po událostech hry Wolfenstein II: The New Colossus se BJ ocitá v nacisty okupované Paříži, kde záhadně mizí. Po letech výcviku vedeného přímo jejich bitvou zoceleným otcem se teď BJova dvojčata Jess a Soph musí sama vrhnout do akce. Dejte se do kupy s novou plejádou bojovníků za svobodu a postavte se nepříjemnostem zvrácené alternativní reality Paříže 80. let 20. století a při tom se chopte nových zbraní, nástrojů i možností energozbroje a vykopejte nacisty z města světel,“ přibližuje hru tisková zpráva.

Wolfenstein: Youngblood vychází 26. července pro PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.

[reklama]


Zdroj: tisková zpráva

, , , , ,

Wolfenstein: Youngblood

Wolfenstein: Youngblood je singleplayerová a kooperační dobrodružná střílečka z pohledu první osoby. Vžijte se do role jednoho z dvojčat BJ Blazkowicze a vydejte se na smrtelně nebezpečnou misi, ve které se v Paříži 80. let 20. století pokusíte najít svého ztraceného otce. Chopte se nových zbraní, nástrojů i možností energozbroje a vykopejte nacisty z města světel.

Datum vydání: 26.07.2019 Platforma: PC | PS4 | Switch | Xbox One Lokalizace: Bez lokalizace

Více informací o hře Wolfenstein: Youngblood
[reklama]
[reklama]

Komentáře