Poslední trailer před vydáním The Division 2 a informace o budoucím obsahu zdarma

Agenti Divize jsou sedm měsíců po uklidnění situace v New York City svolávání do hroutícího se hlavního města Spojených států amerických, které rozdělil boj několika frakcí. Obyvatelé jsou bezbranní, utlačováni a jen vy můžete situaci zachránit a vrátit Washington, D.C. do rukou obyčejných lidí.

The Division 2 vychází s českými titulky na PC, PlayStation 4 a Xbox One již 15. března a budete hru moci hrát sami nebo s až 3 přáteli. Příběhová kampaň má 40 hodin a další hodiny a hodiny čekají na Agenty ve třech Temných zónách a endgame obsahu, jenž se odemkne po dohrání hry a nabídne další, mnohem nebezpečnější dobrodružství v troskách tohoto města.

[reklama]

Ubisoft chce u The Division 2 udržet hráče i měsíce po vydání. Vývojáři připravují dodatečný obsah s novými misemi, lokacemi i herními vlastnostmi – ve zkratce: nové PvE a PvE režimy, nové příběhové mise a zcela nové specializace pro endgame. Vše vyjde v průběhu jednoho roku – v létě, na podzim a v zimě – a bude bezplatně dostupné pro všechny hráče The Division 2.

[reklama]

V nabídce je Year 1 Pass, který je přítomen i v Gold a Ultimate edici hry. Za tuhle permanentku se k novému obsahu dostanete o týden dříve a jako jediný si zahrajete osm tajných úkolů s tématem pádu DC a upravíte si svého hrdinu (nebo hrdinku) novými kosmetickými položkami.

Letní expanze D.C. Outskirts: Expeditions vás ve dvou hlavních misích zavede do lesů za Washingtonem a představí nový herní mód s pátráním po ztraceném konvoji. V podzimní epizodě Pentagon: The Last Castle proniknete do známého sídla a odkryjete jeho tajemství. O třetím rozšíření žádné podrobnosti nevíme, prý ale uzavře první kapitolu The Division 2 a naznačí, co přijde později.

Těšíte se na The Division 2?


Zdroje: tisková zpráva vydavatele

, , , , , ,

Tom Clancy’s The Division 2

Tom Clancy’s The Division 2 je online akční střílečka s RPG prvky, odehrává se v hlavním městě USA, kde Divize agentů musí zabránit nové občanské válce.

Datum vydání: 15.03.2019 Platforma: PC | PS4 | Xbox One Lokalizace: České titulky

Více informací o hře Tom Clancy’s The Division 2
[reklama]
[reklama]

Komentáře