Potvrdily první gameplay záběry z PES 2020 slova vývojářů o vylepšení jejich virtuálního fotbalu?

Je tomu přesně týden, co společnost Konami oznámila nový ročník fotbalové série Pro Evolution Soccer (zkráceně PES) a v tiskové zprávě slibovala spoustu výrazných změn a vylepšení. Dnes máme možnost se podívat na první gameplay záběry. Potvrdily sliby?

Z jedné ukázky je těžké soudit. Nechci Konami hned křivdit, ale minimálně umělá inteligence obránců moc velká vylepšení v demoverzi, která byla minulý týden prezentována na veletrhu E3 v Los Angeles, nezaznamenala. Stále se obránci chovají podivně a dost protihráčům usnadňují život na zeleném pažitu při útoku na branku. Teď mluvím zejména o momentu v deváté minutě videa přiloženého níže pod textem. Přijde mi, že obránce nechá soupeře snadno vystřelit a nepokusí se zasáhnout. Fanoušci této chybě přezdívají “AI dumbness” (podvádění umělé inteligence) a jde o jednu z věci, kterou jsou hráči ve fotbalových hrách od Konami a EA Sports (série FIFA) často frustrováni.

[reklama]

Co tisková zpráva u PES 2020 slibovala? PES 2020 má nabídnout novou driblingovou techniku (tzv. finesse dribble), modernizovanou techniku zpracování míče, přesnější střely a přihrávky, realističtější chování obrany a v neposlední řadě lepší fyziku míče. Kromě toho Konami slibuje vizuální vylepšení s lepší atmosférou, věrnější modely celosvětově známých fotbalistů a dynamické osvětlení s realistickými stíny.

[reklama]

PES 2020, které nese kompletní název eFootball PES 2020, bude k dostání od 10. září 2019 na PlayStationu 4, Xboxu One a PC. Hvězdou a ozdobou obalu je Lionel Messi, ale dražší Legend edici přináší brazilská legenda Ronaldinho.

, , , , ,

eFootball PES 2020

Vylepšení PES 2020 začíná vylepšenou fyzikou míče, s níž jde ruku v ruce lepší driblování, důraz na první dotek s míčem, realističtější bránění hráčů doplněné o úmyslné fauly nebo ofsajdové pasti. Třešničku na dortu představuje vylepšená Master League s novým interaktivním dialogovým systémem, který umožní ovlivnit příběh, realističtější přestupy hráčů mezi kluby a detailnější přizpůsobení vašeho manažera.

Datum vydání: 10.09.2019 Platforma: PC | PS4 | Xbox One Lokalizace: Bez lokalizace

Více informací o hře eFootball PES 2020
[reklama]
[reklama]

Komentáře