Pravděpodobné pokračování Marvel´s Spider-Man

Pokud vlastníte herní systém PlayStation 4, tak vám určitě neunikla loňská hra Marvel´s Spider-Man. Kdo by si rád nezahrál za jednu z největších ikon ze světa Marvelu.

Spider-Mana se prodalo rekordní množství kopií a jedná se o nejrychleji prodávanou hru na PS4. Takový úspěch nemohl zůstat nepovšimnutý a pravděpodobně se ve firmě Insomniac Games pracuje na pokračování. Naznačuje to tweet od hlavního režiséra prvního dílu.

[reklama]

„Nic vám tak nepocuchá nervy, jako když dáte přečíst svůj první nástřel příběhu někomu jinému““ Co to znamená? Určitě pracuje na příběhu pro novou hru. O jakou hru se jedná sice neřekl, ale podle prodejních výsledků prvního dílu, si můžeme být téměř jisti, že společnost Sony bude chtít určitě pokračování. Kdy bude hra hotova se můžeme jen dohadovat. Bylo by fajn si ji zahrát ještě na této generaci konzolí, spousta z nás si přece přeje pokračování co nejdříve. Pravděpodobnější možnost je, že pokračování bude až na PlayStation 5. Ne nadarmo se říká, že dobré exkluzivity prodávají konzole a Sony bude chtít prodat hodně kusů PlayStationu 5.

Bavil vás taky loňský Marvel´s Spider-Man?

[reklama]

Ještě něco dalšího, pro Spider-Mana dnes vyjde aktualizace 1.14, která zahrne nové obleky v rámci oslavy návratu Fantastické čtyřky do světa Marvelu.

, , , , , , ,

Marvel’s Spider-Man

Marvel's Spider-Man je akční adventura od Insomniac Games a Sony. Tohohle Spider-Mana ještě neznáš, ani z filmu. Tohle je zkušený Peter Parker, který si již dokáže mistrovsky poradit se zločinem v New York City. Zatímco se usilovně snaží o vyvážení svého chaotického osobního i pracovního života, čeká ho boj o osud devíti milionů Newyorčanů.

Datum vydání: 07.09.2018 Platforma: PS4 Lokalizace: České titulky

Více informací o hře Marvel’s Spider-Man
[reklama]
[reklama]

Komentáře