Pražské studio Warhorse se přestěhovalo a odložilo vydání posledního DLC pro konzolové verze Kingdom Come: Deliverance

Před pár dny avizovaný odklad konzolových verzí posledního dodatečného rozšíření středověkého RPG titulu Kingdom Come: Deliverance může být z důvodu stěhování. Pražské studio Warhorse se z kanceláře ve Forum Karlín přestěhovalo o kus dál na Palmovku, kde vývojáři zahájí nové dobrodružství. To bude jistě spjato s pokračováním Kingdom Come: Deliverance, které bude vznikat za podpory společnosti THQ Nordic. Ta od podnikatele Zdeňka Bakaly studio na začátku letošního roku koupila.

I přes nápor způsobený stěhováním se nemění datum vydání DLC s A Woman’s Lot pro PC. U této platformy nadále platí, že vyjde 28. května 2019. Ovšem pro PlayStation 4 a Xbox One verze bude příběhové rozšíření připraveno s mírným zpožděním, konkrétně 11. června. Přitom Royal Edition, tedy kompletní edice Kingdom Come: Deliverance se všemi DLC (Treasures of the Past, From the Ashes, The Amorous Adventures of Bold Sir Hans Capon, Band of Bastards a Woman’s Lot) je stále uváděna na 28. května. To by znamenalo, že konzolisté si DLC stáhnou později.

[reklama]

V přídavku A Woman’s Lot si zahrajete za Terezu. Prožijete s ní příběh ve Skalici a zjistíte, co se stalo těsně předtím, než byl hlavní hrdina Jindřich nalezen v bezvědomí. Příběh Terezy má být obohacen o různé hádanky a svůj prostor dostane i její pes.

Popis zbývajících DLC:

Treasures of The Past

[reklama]

Původně bonus za předobjednávku hry zahrnuje mapy vedoucí k pokladům, které po sobě zanechali šlechtici, banditi a blázni vyhnaní králem Zikmundem Lucemburským. Po nalezení pokladů získáte jedinečné vybavení pro hlavního hrdinu.

From the Ashes

Máte možnost vystavět od základů celou vesnici a na vlastní kůži si tak vyzkoušíte, co kdysi obnášelo budování nové osady. Coby její rychtář budete nejen rozhodovat o tom, jaké budovy se postaví a jaké lidi do vsi přizveš, ale navíc budete mít na starost udržování pořádku a urovnávání sporů mezi svými sousedy. Všechny budovy jsou jedinečné a zpřístupňují odlišná vylepšení, zároveň je ovšem každá jinak náročná na stavební materiály a pracovní sílu, takže vás čeká pár perných rozhodnutí.

Rychtář má nelehký úděl, ale to neznamená, že by si po práci nemohl užít trochu té zábavy. Co takhle si pořídit některého z nově dostupných koní a projet se po okolí, zahrát si v kostky se zkušenými hráči v nové krčmě nebo poměřit své bojové schopnosti s různě zdatnými protivníky v místní aréně? Nebo si po vší té dřině prostě zajděte vydechnout do svého nového, pohodlně zařízeného domu.

The Amorous Adventures of Bold Sir Hans Capon

Srdce našeho oblíbeného rytíře Jana ptáčka se opět rozeznělo z překypujících citů, které chová ke své… nové vyvolené. Druhé DLC pro Kingdom Come: Deliverence se točí kolem jeho milostného dobrodružství a je tedy i na Jindrovi, nejen na schopnostech našeho udatného milovníka, aby Milostná dobrodružství bodrého rytíře Jana Ptáčka mělo šťastný konec!

To je hlavní cíl třech nových questů, ve kterých se nebudou pouze číst milostné básně, pořádat noční dostaveníčka či zdržovat rozhořčený otec, ale dostaneme se i do tábora chladnokrevných lapků, do probíhajícího turnaje v kostkách a dalších nesnází. Nevyhneme se ani podvádění, vylupování hrobů, hledání vrahů a.. eh… vraždění lidí.

Středověké pole lásky je nevyzpytatelné a nebezpečné a člověk přijde snadno k úrazu, vedle kterého je zlomené srdce jen maličkostí. Jenom Jindrovi schopnosti a odhodlání a cinknuté kostky přivedou Jana Ptáčka k jeho osudu, lásce spanilé panny či zloby jejího otce.

Band of Bastards

Cesty na Ratajsku rozhodně nejsou bezpečné. Racek Kobyla si proto zavolá na pomoc starého známého Kuna z Rychvaldu, mazaného zchudlého zemana, který vede nechvalně proslulou žoldnéřskou kompanii. Aby se Kuno a jeho společníci nevymkli kontrole, dostanou speciálního průvodce – Jindřicha. Družina se vydává na objížďky krajem, aby záhy zjistila, že Racka dohánějí staré křivdy. V kraji řádí Rackovi dávní nepřátelé. Střet za střetem se Jindra a Kunova družina potýkají s nepřítelem, než dojde k finálnímu měření sil.

, , , , , , ,

[reklama]
[reklama]

Komentáře