Před hraním The Division 2 bude nutné stáhnout velký patch

Obzvlášť hráči s pomalým internetovým připojením budou po nainstalování The Division 2 nepříjemně překvapeni. Nebudou se moci hned vrhnout do záchrany zdevastovaného Washingtonu, D.C., nejprve musejí stáhnout velký patch.

Na stažení takzvaného Day-One-Patche jsme si při koupi fyzických edic her zvykli, ale u The Division 2 bude potřeba mnohem větší trpělivosti. První aktualizace má přibližně 50 GB na PC a Xboxu One, na PlayStationu 4 bude nutné stáhnout zhruba 90 GB. Ve všech třech případech se velikost mírně liší v závislosti na regionální verzi a lokalizaci.

[reklama]

V mnoha venkovských oblastech s pomalým internetovým připojením je 50 až 90 GB dat problém. Stahování může klidně trvat celý den. Pak je tu ještě aktualizace 1.5, jež má asi 2 GB a opravuje problém se zvukem, který byl zaznamenán ve veřejné betě.

Kdy The Division 2 vychází?

Hra oficiálně vychází 15. března 2019 s českými titulky na PC, PlayStation 4 a Xbox One. Ti, kteří si zvolili dražší edice (Gold Edition, Ultimate Edition, Dark Zone Collector’s Edition nebo Phoenix Shield Collector’s Edition) se agentem Divize stanou 12. března.

[reklama]


Zdroje: gameinformer.com

, , , , , ,

Tom Clancy’s The Division 2

Tom Clancy’s The Division 2 je online akční střílečka s RPG prvky, odehrává se v hlavním městě USA, kde Divize agentů musí zabránit nové občanské válce.

Datum vydání: 15.03.2019 Platforma: PC | PS4 | Xbox One Lokalizace: České titulky

Více informací o hře Tom Clancy’s The Division 2
[reklama]
[reklama]

Komentáře