Předplatné s hrami od EA bude po Xboxu One a PC i na PS4. Láká na knihovnu titulů a časný přístup k novým hrám

Rozrůstající se sbírka her od společnosti Electronic Arts, možnost vyzkoušet zbrusu nové hry před oficiálním vydáním a sleva 10 % při nákupu digitálního obsahu od EA. To jsou výhody programu EA Access na Xboxu One, respektive Origin Access na PC. V létě letošního roku si budou moci předplatné zaplatit i hráči na konzolích PlayStation 4.

Společnost Electronic Arts oznámila, že EA Access na PS4 spustí v červenci letošního roku s knihovnou různých her. Za předplatné by si firma měla účtovat 99 Kč měsíčně. Platit budete moci i ročně, a to částkou 599 Kč. Alespoň za tyto ceny je EA Access dostupný na Xboxu One. Hráči na Slovensku mají cenu stanovenou na 4,99€ za měsíc a 29,99€ za rok.

[reklama]

V knihovně EA Access naleznete například akční střílečku Star Wars Battlefront 2, arkádové závody Burnout Paradise Remastered, atmosférické dobrodružství Fe, milované The Sims 4, střílečku Battlefield 1 z období první světové války, NHL 19, FIFA 18, plošinovku Unravel Two, akční RPG Mass Effect: Andromeda nebo Titanfall 2.

Před vydáním bude k vyzkoušení Madden NFL 20, Sea of Solitude, FIFA 20, NHL 20 nebo očekávaná akční adventura Star Wars Jedi: Fallen Order. U těchto zkoušek je hraní omezeno na 10 hodin. U příběhu potom na první část. Většinou se jedná o první hodinu.

[reklama]


Zdroj: tisková zpráva

, ,

[reklama]
[reklama]

Komentáře