Představena nová aktualizace PS4: Dvojnásobný počet hráčů v partě a vylepšený zvuk v chatu

Společnost Sony představila novou aktualizaci konzole PlayStation 4. Hráči se mohou přihlásit do chystaného testování, aby si předem vyzkoušeli nové funkce, které budou brzy k dispozici v systému PS4, včetně dvojnásobného počtu hráčů v partě, lepší kvality zvuku v chatu a přepisu chatu za pomoci mobilní aplikace.

V současné době je na PS4 možné vytvořit partu až pro osm hráčů. Připravovaná aktualizace zdvojnásobí počet hráčů na celkových 16. Dále se pochlubí vylepšeným zvukem v hlasovém chatu, lepším síťovým připojením a přepisem textového chatu za pomoci mobilní aplikace. Poslední funkce bude dostupná v testu pouze pro hráče ze Spojených států amerických.

Pokud se do testu přihlásíte a budete vybráni, tak po stažení bety nové aktualizace nebudete mít možnost připojit se k hráči, který nové funkce nemá nainstalované. Naštěstí obdržíte 20 kódů, které můžete dát svým kamarádům, aby si update také stáhli.

[reklama]

Momentálně se do testu mohou zaregistrovat hráči s americkým PSN účtem. Registrace pro evropské hráče by měla být spuštěna v následujících dnech.

Konzole PlayStation 4 prodala téměř 100 milionů kusů po celém světě a řadí se mezi nejprodávanější konzole na světě. Od Sony je sympatické, že vylepšuje své zařízení a zároveň připravuje novou generaci PlayStationu. Takzvaná PS5 by mohla vyjít na konci příštího roku. Přečtěte si o ní více informací.


Zdroj: blog.eu.playstation.com

, ,

[reklama]
[reklama]

Komentáře