Představení Borderlands 3 na spadnutí. Komiksová střílečka se má ukázat už za dva týdny

Kdy bude oznámeno pokračování dlouho slibované a často naznačované komiksové střílečky Borderlands? V novém tweetu studia Gearbox Software nalézáme možnou odpověď. Americká firma láká do Bostonu ve státě Massachusetts, kde se 28. března něco stane. A my víme, že právě v tomhle městě se od 28. do 31. března koná pravidelně Pax East…

Obrázek je vytvořen v grafickém stylu typickém pro sérii Borderlands. Zdá se, že není pochyb o tom, že právě 28. března 2019 bude představena first-person akce Borderlands 3. Pokud se vám to zdá jako chabí důkaz, tak čtěte dál. Před několika týdny Gearbox Software lákali na diskuzní panel na PAX East, kde oznámí nové projekty. Zmínka o Borderlands 3 nepadla, ale co jiného by to bylo, že? Spekuluje se ještě nad Borderlands: Game of the Year Edition, remasteru prvního dílu, který by nám měl být nabídnut před příchodem třetího dílu.

[reklama]

Navíc, Gearbox se vývojem Borderlands 3 netají. Na pokračování humorné akce pracují mnoho let a v roce 2017 předvedli technologické demo Unreal Enginu 4, po kterém následovalo ujištění, že na hře pracuje 90 % zaměstnanců studia.

[reklama]

A kdy Borderlands 3 vyjdou? Společnost Take-Two hodlá do března 2020 vydat novou hru spadající do prestižní kategorie, což na Borderlands pasuje.


Zdroje: sociální síť Twitter

, , , , , ,

Borderlands 3

Připrav se na zcela nové dobrodružství naplněné chaosem. Proraz si cestu skrze nové světy a nepřátele jako jeden ze čtyř nových Vault Hunters, z nichž každý přináší propracované stromy dovedností, schopností a možností přizpůsobení. Hraj na vlastní pěst nebo se svými přáteli a setkej se s šílenými nepřáteli, sbírej kořist a ochraňuj svou domovinu před tou nejkrutější sektou v celé galaxii.

Datum vydání: 13.09.2019 Platforma: PC | PS4 | Xbox One Lokalizace: Bez lokalizace

Více informací o hře Borderlands 3
[reklama]
[reklama]

Komentáře