Přehled novinek v NHL 20. Hokej od EA Sports opět vyjde pouze na konzole se starým enginem

EA Sports představili letošní ročník svého hokeje. NHL 20 si bohužel opět nenajde cestu na počítače a se starým enginem vyjde 13. září na konzole Xbox One a PlayStation 4. Vývojáři lákají fanoušky na novou generaci hokejových přenosů, rychlost a střelbu pod taktovkou technologie RPM nebo na nové možnosti hraní s přáteli v kompetitivním režimu Eliminator, který připomíná battle royale z Fortnite a PUBG.

Podle slov tvůrců představí NHL 20 další velkou inovaci v herním systému. Postará se o to technologie RPM v podobě charakteristických střel superhvězd. Vaše oblíbené hvězdy NHL mají vypadat a působit autenticky zásluhou typických střeleckých stylů rozpoznatelných ze skutečného světa. Kromě toho do hry přibude přes 45 nových kontextuálních animací střel, které se pozitivně odrazí na autentičnosti hráčů využívajících nové nástroje k tomu, aby dostali puk do sítě.

[reklama]

Technologie RPM také přinese do hry větší rychlost prostřednictvím přepracovaných animací přechodů při střelách, přihrávkách a vyzvedávání puku bez snížení hráčovy rychlosti. Výsledkem jsou rychlejší a plynulejší akce na obou stranách kluziště. Nová umělá inteligence brankářů má zase zahrnout kompletní analýzy útočné hrozby, díky níž brankáři lépe čtou hru a vyhodnotí úroveň hrozby každého útoku před aktivně kontrolovanými dorážkami a nasměrováním puků mimo nebezpečí.

[reklama]

Přepracování se v NHL 20 dočká audiovizuální zpracování zápasů s novým komentátorem i spolukomentátorem. S nimi jde ruku v ruce vylepšení časomíry, průhledová okna a pohybová grafika. To vše s důrazem na to, abyste se středobodem nejdůležitějších okamžiků v zápase stali právě vy. Nově si budete moct připomenout a prohlédnout své nejpamátnější akce v zápase, kterými bezpochyby uhranete své spoluhráči i protivníky.

Hockey Ultimate Team nabídne nový způsob hraní v podobě módu Squad Battles, fanoušky oblíbeného režimu ze série FIFA, v jehož rámci můžete bojovat v off-line bitvách o hodnotné odměny. Každý den budou k dispozici noví soupeři, včetně týdenních vybraných mužstev vytvořených hráči NHL, slavnými hudebníky, hokejovými influencery a hvězdami z ostatních oblíbených sportů. Squad Battles představují zcela nový způsob soupeření, získávání odměn a budování vašeho vysněného týmu, s nímž se postavíte nejlepším mužstvům vytvořeným věhlasnými jmény sportu a zábavy.

Velkou novinkou v NHL 20 má být zcela nový kompetitivní režim Eliminator, který připomíná battle royale z Fortnite a PUBG. Eliminator, vycházející z jednoduchého principu „vítěz bere vše“, je novým způsobem soupeření v režimech NHL ONES a NHL THREES, jenž proti sobě postaví až 81 hráčů, kteří se v turnajovém pavouku utkají o titulu absolutního vítěze. Zahrajte si sólo v režimu ONES Eliminator, nebo utvořte tým s přáteli a vrhněte se na THREES Eliminator s cílem opanovat tři po sobě následující vyřazovací kola proti čím dál lepším soupeřům a stát se šampiony.

V NHL 20 se rozroste i World of CHEL. Novinkou jsou CHEL, týdenní herní události napříč vašimi oblíbenými režimy, jejichž splněním si odemknete jedinečné možnosti úprav, získáte ZK pro svou postavu a další. NHL 19 nabídla obrovskou škálu možností úprav postavy a s přechodem na nový ročník se toto číslo unikátních předmětů zvýší na více než 2000. Vystavte na odiv svůj vzhled a herní styl prostřednictvím nejrůznějšího vybavení od volnočasových kousků po výstroj největších hokejových značek. V rámci čtyř nových venkovních lokalit inspirovaných ikonickými prostředími se podíváte do odlehlé divočiny nebo k městským dominantám.

NHL 20 vyjde celosvětově 13. září 2019 ve verzích pro Xbox One a PlayStation 4. Na obali hry bude Auston Matthews, střední útočník týmu Toronto Maple Leafs. Včasnou předobjednávkou získáte obsah do nejoblíbenějších režimů Hockey Ultimate Team a World of CHEL, který vám poskytne výhodu do začátku. To koupí dražších edic Ultimate a Deluxe si zahrajete NHL 20 o tři dny dříve, tedy 10. září 2019.


Zdroj: tisková zpráva

, , , ,

NHL 20

NHL 20 má představit další velkou unovaci v herním systému, o kterou se postará technologie RPM, v podobě charakteristických střel superhvězd. Vaše oblíbené hvězdy NHL nyní vypadají a působí opravdu autenticky zásluhou typických střeleckých stylů rozpoznatelných ze skutečného světa.

Datum vydání: 13.09.2019 Platforma: PS4 | Xbox One Lokalizace: České titulky

Více informací o hře NHL 20
[reklama]
[reklama]

Komentáře