Prezident FromSoftware si umí představit remaster Demon’s Souls

Remaster legendárních Demon’s Souls může klidně vzniknout. Prezident japonského studia FromSoftware si ho dokáže představit, ale nepracoval by na něm jeho tým. Práci by svěřil jinému, dobrému studiu. Stejnou cestou se vydali u Dark Souls: Remastered. Tohle hardcore RPG na nové platformy (PlayStation 4, Xbox One, PC a Nintendo Switch) portovala polská firma QLOC, zatímco Switch verzi Virtuos.

„Kdyby to bylo studio, které opravdu milovalo původní verzi a dalo by do práce srdce a duši, pak bych řekl ano. Ale je to komplikované. Mám na to krásné vzpomínky. Když přemýšlím o myšlence remasteru, mám v žaludku motýly a jsem trochu nervózní. Ale chápu, že je spousta hráčů a fanoušků, kteří opravdu milují Demon’s, takže pokud by to bylo něco, co je reálné s jiným studiem, které by tuhle práci milovalo, tak s tím nebudu mít problém. Byla to první akční fantasy hra, kterou jsem vytvořil. Mám spoustu krásných vzpomínek,“ řekl Hidetaka Miyazaki pro Game Informer.

[reklama]

Než se začnete nad případným oživením Demon’s Souls radovat, tak nejprve by vše musela schválit společnost Sony. Ta drží v rukou práva na značku. Je tedy pravděpodobné, že pokud k remasteru dojde, vyjde pouze na konzole PlayStation.

Demon’s Souls vyšlo v únoru 2009 na PlayStation 3 a jeho duchovním nástupcem je série Dark Souls.

, , , ,

[reklama]
[reklama]

Komentáře