Příběh Alexiose či Kassandry znovu. Assassin’s Creed Odyssey dostane New Games Plus

V Assassin’s Creed Odyssey se dá utopit klidně přes sto hodin, když budete dostatečně pilní a plnit jeden úkol vedle druhého se zabíjením nepřátel, osvobozováním stanovišť, vylepšováním postavy, lovem zvěře a dalšími činnostmi, kterými je tenhle open-world proslulý. Pokud vás právě tohle baví, tak příběh Alexiose či Kassandry budete moci prožít ještě jednou, ale s jedním podstatným rozdílem. Díky připravovanému New Game Plus si vezmete vybavení z předešlé výpravy a začnete s ním vše od začátku. Nepřátelé jsou odolnější, odměny lákavější a úkoly? Ty zůstanou stejné.

New Game Plus vyjde tento měsíc ve formě aktualizace na PC, PlayStation 4 a Xbox One verze Assassin’s Creed Odyssey. Ubisoft se nejspíš snaží zalepit díru po novém dílu, ten letos nebude. Série s asasíny a templáři si dává roční pauzu, letos bude jen remaster trojky s Liberation. Nový díl až v roce 2020.

[reklama]

, , , , ,

Assassin’s Creed: Odyssey

Assassin's Creed Odyssey je akční adventura s RPG prvky. Odehrává se v otevřeném světě zasazeném do antického Řecka, kde se stanete legendárním hrdinou.

Datum vydání: 05.10.2018 Platforma: PC | PS4 | Xbox One Lokalizace: České titulky

Více informací o hře Assassin’s Creed: Odyssey
[reklama]
[reklama]

Komentáře