Příběhové pozadí The Division 2, detaily o frakcích a potvrzení bety

Nový trailer zaměřený na příběh nám dává dobrou představu o tom, co se děje ve Washingtonu, D.C. poté, co agenti Divize úspěšně napravili situaci v New Yorku. Tentokrát musejí zastavit občanskou válku v hlavním městě Spojených států amerických, kde vypukl boj o moc. Ten ohrožuje veškeré úsilí, které agenti vynaložili pro záchranu lidstva před virem. Chaosu využilo několik skupin, které se snaží ovládnout město.

Ubisoft prozradil detaily o třech frakcích, proti nimž budeme ve Washingtonu, D.C. bojovat. True Sons (Praví synové) je polovojenská frakce spoléhající na zkušenosti z boje a ohromující palebnou sílu. Díky ní členové této frakce přemohli své protivníky a rozšířili své území. Vede je bývalý důstojník JTF. Jeho bezohlednost a mazanost z něj činí nebezpečného nepřítele. Hyenas (Hyeny) je zase organizovaný gang kriminálníků, kteří vykrádají civilní tábory, provádí násilí a zastrašují civilisty. Berou vše, co najdou a zničí vše, co by mohl jejich nepřítel využít proti nim.

[reklama]

Poslední frakcí jsou Outcasts (Vyvrženci, případně psanci). Jde o přeživší z nucené karantény, pod vedením charismatického a krvežíznivého vůdce se chtějí pomstí těm, kteří je brutálně uvěznili, stejně tak společnosti, jež jejich trápení přehlížela. Jejich vůdce se domnívá, že za uvěznění nevinných mohou všichni a naléhá na své následovníky, aby potrestali viníky šířením nemoci a vraždami bez rozdílu.

[reklama]

Zároveň s těmito detaily potvrdil Ubisoft betu. Od 7. do 10. února poběží privátní beta pro hráče s předobjednávkou standardní verze The Division 2, Ultimate nebo Gold edice ve verzích pro PlayStation 4, Xbox One a PC. Obchody Epic Games Store a Uplay, kde se The Division 2 prodává ve verzi pro PC, poskytují automatický přístup do soukromé bety, stejně tak dřívější objednávky ze Steamu, kde již není The Division 2 v nabídce.

Pokud nechcete The Division 2 předobjednat, můžete se do této bety dostat registrací zde. Ubisoft vybere nespecifikovaný počet lidí a zašle jim pozvánku do testu.

The Division 2 vyjde 15. března na PC, PlayStation 4 a Xbox One. Zajímat vás mohou ještě systémové požadavky.

, , , , , , , ,

Tom Clancy’s The Division 2

Tom Clancy’s The Division 2 je online akční střílečka s RPG prvky, odehrává se v hlavním městě USA, kde Divize agentů musí zabránit nové občanské válce.

Datum vydání: 15.03.2019 Platforma: PC | PS4 | Xbox One Lokalizace: České titulky

Více informací o hře Tom Clancy’s The Division 2
[reklama]
[reklama]

Komentáře