Přihlaste se do bety pohádkové PS4 hry Dreams

Před začátkem letošního roku otestovali vybraní hráči tvorbu světů v pohádkové PlayStation 4 exkluzivitě Dreams. Brzy se k nim připojí další fanoušci snů z řad těch, kteří se do 11. ledna 2019 přihlásí do uzavřené bety. Na speciální stránce (pro EU účty, pro US účty), zadáte své PlayStation Network Online ID a budete postupovat podle instrukcí. Když vám bude přát štěstí, tak budete vybráni.

V uzavřené betě vyzkoušíte nástroje pro tvorbu obsahu. V testovací verzi chybí podpora PlayStation VR a určitý obsah z kampaně. Celá hra má v současné době pouhých 4 GB a zatím nevyžaduje předplatné PS Plus pro online funkce. Vše, co v betě vytvoříte, bude přeneseno do finální verze.

[reklama]

Studio Media Molecule nesdělilo, kolik hráčů bude do uzavřené bety pozváno. Vývojáři akorát zdůraznili, že hledají hodně lidí, kteří vyzkouší hru, ale zároveň nezaručují, že všichni, kteří se zaregistrují, budou mít to štěstí.

V Dreams od autorů LittleBigPlanet a Tearaway vstoupíte do úžasného světa nekonečných zážitků. V něm můžete vytvářet, hrát a sdílet své vlastní světy i zážitky. Vstoupíte do snů ostatních lidí a prozkoumáte je, pak vytvoříte vlastní sen a podělíte se o něj s ostatními. To vše se má odehrává v souvislém otevřeném světě plném kreativity a neomezených možností.

[reklama]

Níže se podívejte na video s tvorbou úrovně. John Beech, návrhář úrovní ze studia Media Molecule, vám předvede, jak s pomocí rychlých a intuitivních designérských nástrojů hry Dreams bleskově vdechnout život svým videoherním nápadům.

, , , ,

Dreams

Dreams je novinka od tvůrců LittleBigPlanet a Tearaway. Ve hře můžete vytvářet, hrát a sdílet své vlastní hry i zážitky. Vstoupíte do snů ostatních lidí a prozkoumáte je, pak vytvoříte své vlastní a podělíte se o ně s ostatními. To vše v souvislém otevřeném světě plného kreativity a neomezených možností.

Datum vydání: Nebylo stanoveno Platforma: PS VR | PS4 Lokalizace: Bez lokalizace

Více informací o hře Dreams
[reklama]
[reklama]

Komentáře